Hviezda zo seriálu Beverly Hills trpí rakovinou a nemá peniaze na liečbu. Žiada o pomoc exmanžela

Zdieľať
Shannen Doherty
Foto: Instagram/theshando - koláž Najky.sk

Rakovina v poslednom štádiu sa herečke rozšírila už aj do kostí. S manželom sa rozviedla po 12 rokoch.

Diváci poznajú Shannen Doherty z nejedného filmu a seriálu. Pôvabná 53-ročná herečka je známa predovšetkým zo seriálov Beverly Hills 90210 a Čarodejnice.

Posledné tri roky sú však pre herečku extrémne náročným obdobím, pretože bojuje s rakovinou. V novembri priznala, že jej choroba dosiahla 4. stupeň a rozšírila sa do kostí.

Vážny zdravotný stav si vyžaduje aj rôzne poplatky za liečbu a lieky. Herečka momentálne zápasí s finačnými ťažkosťami, čo znemožňuje pokračovanie v jej liečbe.

Shannen Doherty
Herečka má finančné problémy. Foto: Instagram/theshando

Doherty požiadala o finančnú podporu svojho bývalého manžela Kurta Iswarienka. Boli manželmi od roku 2011 do roku 2023. Žiada o mesačnú podporu vo výške 15 343 dolárov (cca 14 334 eur) a tiež o uhradenie súdnych trovov spojených s rozvodom.

Ako herečka uviedla, pre jej vážne zdravotné problémy bola práceneschopná a nemá žiadne vyhliadky na budúce zamestnanie. Väčšina peňazí, ktorá jej ešte ostala, pochádza z natáčania seriálu Čarodejnice.

Výdavky na liečbu Doherty v minulom roku presiahli údajne 20-tisíc dolarov (cca 18 685 eur). Jej hlavný zdroj príjmu sa pre opakované výdavky na liečbu stále znižuje.

Shannen Doherty
Herečka má 4. štádium rakoviny. Foto: Instagram/theshando
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom