Britney Spears toho má dosť: Drsný náklad na jej otca! Má depresie a neustále plače

Zdieľať
Britney Spears
Britney Spears Foto: SITA

Už 13 rokov je speváčka Britney Spears pod neustálym dohľadom svojho otca Jamieho Spearsa, ktorý má kontrolu nad jej majetkom, ale aj jej rozhodnutiami. Preto na prebiehajúcom súde v Los Angeles prišlo na rad aj svedectvo samotnej popovej princeznej. A tá na svojom otcovi nenechala nitku suchú. 

Jej prejav bol dlhý a poriadne emotívny, kedy odsúdila nielen otca, ale aj iných ľudí, ktorí sú od roku 2008 jej opatrovníci. Stalo sa tak potom, ako sa speváčka psychicky zrútila, oholila si hlavu a neskôr sa zamkla so svojimi synmi v dome a nechcela ich odovzdať ich otcovi, bývalému manželovi Kevinovi Federlinovi. Jamie Spears tak získal kontrolu nad jej životom a tá trvá dodnes. Samotná Britney však už viac nechce byť pod dohľadom vlastného rodiča a rozhodla sa bojovať. „Chcem, aby toto opatrovníctvo skončilo. Toto opatrovníctvo mi spôsobuje viac škody než úžitku. Zaslúžim si žiť svoj život. Nie som šťastná. Nemôžem spať. Som strašne nahnevaná. Je to šialené,“ povedala speváčka a dodala, že každý deň plače.

Spearsová je už niekoľko rokov vo vzťahu s fitnes trénerom Samom Ashgarim a navonok sa snaží pôsobiť šťastne. Nemôže si ho však zobrať za manžela a dokonca s ním mať ani dieťa, práve pre opatrovníctvo jej otca. Aj z tohto dôvodu chce dokázať súdu, že je svojprávna a dokáže sa sama za seba rozhodovať. Som skutočne presvedčená, že toto opatrovníctvo je škodlivé. Chcem zmenu, zaslúžim si zmenu. Som traumatizovaná a trpím depresiami. Neustále plačem,“ povedala ešte Britney. O jej živote vznikol nedávno dokonca dokument s názvom Free Britney, v ktorom sa vyjadrujú aj jej fanúšikovia o tom, ako je z jej sociálnych sietí jasné, že nie je spokojná s tým, ako musí žiť svoj život. Pred niekoľkými rokmi, keď jej skončilo angažmá v hoteli v Las Vegas prijala ponuku na ďalšie vystúpenia, k tým však nikdy nedošlo. Oficiálnym dôvodom bol zdravotný stav jej otca, v Hollywoode sa však hovorí o tom, že sa speváčka zaťala a odmietla vystupovať, kým opatrovníctvo nad jej životom neskončí. Nenahráva ani novú hudbu a jednié čo robí je, že uverejňuje zvláštne príspevky na sociálnej sieti, kde je častokrát neupravená, s rozmazaným makeupom a vyzerá veľmi zanedbane. Či sa jej tentoraz podarí zlomiť súd a presvedčiť ich o svojom dobrom psychickom zdraví ukážu najbližšie dni a týždne.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom