Dara Rolins po uniknutom videu o VYLEPŠENÍ: Dáva si voľno a zmenila imidž

Zdieľať
Dara Rolins

Talianska klinika krásy zverejnila video bez súhlasu speváčky.

Mnoho celebrít podstúpi vylepšenia a plastiky v snahe zakryť prvé vrásky alebo „napraviť“ určitú partiu, aby pôsobili krajšie. Výnimkou nie je ani Dara Rolins.

Dara svoje návštevy u plastických chirurgov netají a priznala, že si k svojmu výbornému vzhľadu dopomohla. Speváčka vo veku 51 rokov v minulosti prehovorila o plastike pŕs a nosa.

Dara Rolins
Dara vyzerá na svoj vek výborne. Foto: Instagran/dararolins_vermi

Podľa posledných informácií Dara podstúpila operáciu viečok a nechala si omladiť tvár. Verejnosť sa to dozvedela z videa, ktoré zverejnila talianska klinika krásy. A to všetko bez vedomia speváčky, čo vníma ona samotná ako podpásovku.

Dara Rolins
Dara počas svojho posledného koncertu. Foto: Instagran/dararolins_vermi

Aj to prispelo k tomu, že si dáva od sociálnych sietí a šoubiznisu pauzu. „Posledné obdobie bolo dosť náročné, extrémne krásne. Výživné na emócie všetkého druhu, zamestnalo mi to telo aj hlavu na plné obrátky. A preto mám v pláne oddychovať. Vypnúť a neriešiť,“ napísala na Instagrame. 

Dara sa chystá v čase voľna tvoriť, chvíľu cestovať a nabrať novú inšpiráciu. So svojimi sledovateľmi sa podelila aj o svoj nový imidž – zvolila krátky strih vlasov, ktorý jej mimoriadne svedčí.

„Ako sa tak na seba dívam, tie krátke vlasy robia divy… To keby som vedela, som mohla ušetriť za ten lifting,“ zavtipkovala speváčka.

Dara Rolins
Dara Rolins s novým imidžom. Foto: Instagran/dararolins_vermi

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom