Dara Rolins išla donaha. Toto telo má 47 rokov a potom...Vulgárna reakcia speváčky na kritiku!

Zdieľať
Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins sa rozhodne za svoje telo nehanbí. A popravde, ani nemá za čo. Napriek tomu, že o 3 roky oslávi okrúhle 50-te narodeniny, vyzerá minimálne o 10 mladšie. Dôkazom je aj jej dokonalé telo, ktoré najnovšie predviedla tak, ako ho Boh stvoril. Úplne nahú speváčku nafotil známy slovenský fotograf Lukáš Kimlička náhodne a vznikli z toho naozaj vkusné fotografie.

„Je mi úplne jasné, že nikdy, v žiadnej súvislosti nenastane stav, že sa všetko bude páčiť všetkým. A paradoxne „nahota“, ktorá je javom zo všetkých najprirodzenejším, bude vždy najviac kontroverznou témou. A preto sa nedivím, že fotky v poslednom čísle @grade_magazine spôsobili mierny rozruch (nie, nemyslím tým že ich riešili v každej rodine). Viem že VŽDY keď „vybočím z rady“ a občas stačí aj mierne, ako keď si dám na show parochňu – dám do pohybu emócie všetkého druhu. A priznávam, robiť „rozruch“ k mojej profesii vlastne patrí, takže sem s nimi, beriem všetky! Ale to, čo chcem povedať a slobodne priznať touto fotkou JE, že byť nahá ma baví. Vždy sa mi páčila vkusne prezentovaná nahota, všetko čo mi spôsobí motýľov v bruchu, ten nádych „zakázaného“, či už fotka, film, pesnička…alebo človek. A chcem povedať, že sa tieto veci vekom príliš nemenia. Sex ma baví viac ako kedy pred tým a výhodou zrelého veku je, že mi nepríde divné o tom hovoriť. A už vôbec necítim jediný limit alebo povinnosť k svojej intimite spôsobený faktom, že som mama. Som ŽENA v prvom rade. A či sa to niekomu páči alebo nie, chcem si to užiť. Nemám pravdu, ženy?“ napísala k fotografii speváčka.

Tá pritom o rozruchu vie svoje. S fanúšikmi na sociálnej sieti komunikuje sama a aj všetky sociálne siete si spravuje bez pomoci. Preto jej nerobí najmenší problém reagovať ani na kritickejšie komentáre, aj keď niekedy si nevyberá zrovna slušné slová. To sa stalo aj naposledy, kedy jej istá žena napísala kritiku k fotke v plavkách: „Chodidlá a dlhé predĺžené stehno… Takáto štýlová žena so super figúrou. Ach jaj, filtre treba používať s rozumom.“ To samozrejme nenechalo Daru Rolins chladnou a zareagovala sebe vlastným spôsobom. „Žiaden filter, len naklopenie telefónu a uhol pohľadu odspodu. Žiaden zámer ani naťahovanie končatín. Proste náhoda. Vždy tomu venujem túto zvýšenú pozornosť až po tom, čo to začnú rozoberať ľudia v komentároch. Sranda, na čo všetko by som mala pri fotení myslieť. By ma je*lo,“ napísala Dara. Nuž, pri pohľade na nahé fotky speváčky je jasné, že ona až tak veľmi filtre a retuš nepotrebuje.

                                                               Fotografia, ktorú jedna z fanúšičiek skritizovala

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom