Austrálčanka vymyslela originálny spôsob ako si zarobiť stovky eur počas spánku

Zdieľať
Monique Jeremiah
Monique Jeremiah Instagram Monique Jeremiah

Jedni ju odsudzujú, druhí obdivujú. Monique Jeremiah (36) z Queenslandu v Austrálii si dokáže zarobiť peniaze naozaj nezvyčajným spôsobom. Prenajíma polovicu svojej postele ľuďom, ktorí hľadajú nocľah v spoločnosti za prijateľnú cenu.

Ako píše Dailymail, kríza životných nákladov počas pandémie prinútila ľudí ku kreativite. Monique začala podnikať s „horúcou posteľnou bielizňou“ počas pandémie, keď prišla o zdroj príjmu a hľadala spôsoby, ako si privyrobiť.

Monique Jeremiah
Monique Jeremiah Instagram Monique Jeremiah

Riešenie pre chudobných a osamelých

„Austrálčanka prenajíma polovicu svojej postele za 631 dolárov mesačne – a označila to za ideálne riešenie pre tých, ktorí sa cítia osamelí a chudobní,“ píše Dailymail. Podnikavá žena využila extra príjem na oživenie svojej kariéry a založenie vysnívanej modelingovej agentúry.

Podnikateľka, z ktorej sa stala austrálska televízna hviezda reality show, tvrdí, že tento spôsob predstavuje budúcnosť pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí si chcú privyrobiť a zároveň nebyť sami.

Monique Jeremiah
Monique Jeremiah Instagram Monique Jeremiah

Dôležité je stanoviť si hranice

„Horúca posteľná bielizeň je vynikajúca pre ľudí, ktorí sa dokážu emocionálne odpútať a spať vedľa inej osoby úplne úctivým a neviazaným spôsobom,“ povedala pre Caters News. Ako dodala, je dôležité stanoviť si určité hranice pre „obe strany postele“.

„Na horúcu posteľnú bielizeň sú potrební dvaja ľudia, ktorí si navzájom rešpektujú priestor, hodnoty a hranice,“ vysvetlila podnikavá žena. Podľa nej je táto metóda rovnaká, ako zdieľanie jednej izby s dvoma posteľami, rozdiel je len v tom, že zdieľate spolu jeden matrac.

Podmienkou je teda mať veľkú izbu a rovnako veľkú posteľ.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom