Kráľovná Instagramu Plačková: Chystá sa na sťahovanie! Bude susedou Cibulkovej?

Zdieľať
Zuzana Plačková
Zuzana Plačková Foto: www.instagram.com

Je kráľovnou slovenského Instagramu a zároveň patrí k najlepšie zarábajúcim influencerkám. Zuzana Plačková má na sociálnej sieti viac ako 720 tisíc sledovateľov a firmy sa doslova bijú o to, aby im propagovala ich produkt, či službu. Ona si dnes už svoje spolupráce vyberá a málokedy propaguje inú spoločnosť, ako tú svoju. Práve jej produkty jej zrejme zarábajú najviac, čo je vidieť aj na nákladnom životnom štýle, ktorý vedie. 

Plačková sa vypracovala postupne z hviezdy reality show, kedy ako ona sama hovorí, kedysi nemala čo do úst. „Mesiac v kuse som jedla len wifonky (slížové polievky za pár centov pozn. red.). Vypracovala som sa sama, nikto mi nepomohol,“ povedala v jednom zo svojich videí. Jej snom v minulosti bolo, aby si raz mohla postaviť rodinný dom, ktorý nebude zaťažený hypotékou. To si teraz postupne plní a jej nové hniezdočko s bazénom sa pomaličky stavia. Všetko síce spomalila pandémia, avšak nedávno zdieľala vizuál svojho nového domu, ktorý vyzerá naozaj luxusne a pompézne. Nechýba napríklad presklenný bazén. Okrem toho míňa nemalé peniaze na cestovanie, pred pár dňami sa vrátila z Afriky, kde si užila napríklad vysnívané safari, či návštevu Kene.

A tu Plačková nekončí. Spolu s manželom Reném sa rozhodli investovať do ďalšej nehnuteľnosti. Tenktorát sa rozhodli pre zahraničie a Zuzana plánuje naozaj obrovský nákup. Zamierila totižto do slnečného Dubaja, kde má svoj apartmán napríklad aj Dominika Cibulková. „Nechcem zostať žiť na Slovensku. Ak Boh dá, že biznis pôjde dobre, tak tento rok kupujem byt na Palme v Dubaji. Budem chodiť hore-dole, v podstate budem mať dve domácnosti,“ povedala svojim sledovateľom Plačková. Zdá sa teda, že temperamentná a občas aj kontroverzná hviezda reality show Hotel Paradise si žije svoj sen a v peniazoch sa doslova topí. Veď len za minulý rok mala vraj zarobiť viac ako milión eur.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom