Dara Rolins prehovorila: Štaidl (†75) prezradil detaily ich sexu v knihe, ona mu po smrti posiela záhadný odkaz!

Zdieľať
Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram Dara Rolins

Ladislav Štaidl (†75) napísal pred rokmi knihu, ktorá vyvolala v šoubiznise značný rozruch. Hovoril totiž v nej aj o slovenskej speváčke Dare Rolins (48), s ktorou ho spájala pracovná minulosť. Priznal totiž, že s ňou mal v minulosti sexuálny zážitok, čo však jedna z najpupulárnejších celebrít v celom Česko Slovensku rázne poprela. Teraz po jeho smrti uverejnila záhadný. odkaz, ktorý akoby bol práve o Štaidlovi.

„Život je nevyspytateľný. Krásny aj smutný, spravodlivý aj krutý. Dáva aj berie. Všade a všetkým…Pripíjam na život a posielam spomienku do neba na tých, ktorí nás opustili a úsmev za to, že sme ich na svojej ceste životom stretli,“ tieto slová uverejnila Dara Rolins potom, ako sa v médiách objavila správa o smrti Štaidla. Čo tým presne myslela, vie zrejme len ona sama. Pritom v minulosti mala k slávnemu skladateľovi pomerne blízko, stál v začiatkoch jej kariéry, kedy ešte ako malé dievča hviezdila po boku Karla Gotta, s ktorým Štaidl a jeho orchester vystupovali. Práve priznanie v knihe o sexuálnom zážitku so speváčkou vyustilo do nevraživosti medzi Štaidlom a Rolins.
„Veľký milostný príbeh som prežil aj s Darinkou v časoch, kedy som sa prestal deliť o posteľ so svojou ženou. Najskôr ma dievčatko uchvátilo obrovskou muzikálnosťou a neskôr aj nečakanou sexualitou,“ napísal Štaidl. Samotná Rolins mu však nechcela ostať nič dlžná a tak sa rozhodla reagovať. V jednom z rozhovorov ho odbila jasným vyjadrením, ktoré jeho slová absolútne negovali. „Je to pätnásť rokov stará historka, ktorá je zrejme jediným spôsobom tohto pána, ako udržať svoje meno v povedomí. Veď bol pomaly dôchodca a ja len dievčatko, keď – ako on tvrdí – sa vraj so mnou vyspal,“ reagovala speváčka. O vzťahu Rolins a Štaidla sa však vo svojej knihe s názvom Nemala som sa narodiť, vyjadrila aj speváčka Iveta Bartošová, ktorá si pred takmer 7 rokmi siahla na život a so Štaidlom má syna Artura. „Boli spolu dlho. Začalu na zájazdoch a potom si ju bral aj k sebe domov. O tom, že k nemu chodí, mi v čase, kedy sme boli ešte len kolegovia dokonca sám hovoril. Vtedy to ešte nebol jeho dom, mal len garzónku, taká zašiváreň, kam si bral dievčatá,“ napísala Bartošová. Ako to vlastne bolo, však vie len samotná Dara.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom