Víťaz Vyvolených Erik Lakatošovie: Skončil v base chcel byť ženou, dnes je všetko inak! Takto vyzerá a je späť...

Zdieľať
Erik Hilár Lakatošovie
Erik Hilár Lakatošovie Foto: Televízia JOJ

Vracia na na obrazovky, ktoré rozbehli jeho kariéru. Erik Hilár Lakatošovie bol kedysi najväčšou hviezdou populárnej reality show Vyvolení, ktorí ho vystrelili na televízny Olymp. Vyhral milióny slovenských korún, byt, auto a množstvo iných cien. Z rýchlej slávy mu však takpovediac „preplo“ a dostal sa do veľkých problémov. Ako dnes žije?

Erik bol víťazom druhej série reality šou, ktorú kedysi vysielala Jojka a patril k jej najvýraznejším, ale aj najkontroverznejším účastníkom. Nakoniec to však bol on, kto sa z výhry tešil a jeho emotívne vystúpenie po oznámení výhry si dodnes pamätá celé Slovensko. Namiesto toho, aby zúročil svoju popularitu, začal sa dostávať do problémov a neskôr aj do potýčok so zákonom. Nakoniec skončil v base a odsedel si dlhé mesiace. Televízia JOJ mu však dala teraz ďalšiu šancu a Erik sa objavil v relácii Bez servítky. V nej sa rozhovoril aj o svojej minulosti a pobyte za mrežami.

„Boli to pády a vzostupy. Od narkotík po väzenie. Po Vyvolených som si prešiel svojím. Mal som toho veľa. Skončil som aj v Prešove vo väzbe, aj v base,“ povedal v kuchárskej šou. Ako ďalej priznal, aj to, že skončil v base malo svoj pôvod vo Vyvolených. Keďže vyhral obrovské peniaze, chcel si z koláča výhry ukrojiť čo najviac a preto sa rozhodol obísť zákon. Čiže som mal krátenie daní, útok na verejného činiteľa. Odsedel som si 47 mesiacov v kuse,“ priznal bez okolkov bývalý účastník reality show. Málokto možno vie, že pôvodne sa volá Ján Haluška, no zmenil si meno. Aj k zmene mena, či pohlavia, ktoré mal v pláne farbisto porozprával zaujímavú historku. Vo Vyvolených sa totiž Erik prezentoval ako transexuál, bral hormóny a dokonca mal ženské prsia. „Hilár je americké meno. V preukaze mám Hilár Lakatošovie, ale je to Hilary. Priezvisko aj meno mám zmenené kvôli tomu, že kedysi som bol transexuál. Bral som hormóny, všetko ženské. Estrogén s amfetamínom urobil bordel v tele. Vrátil som sa domov do Svidníka a zabudol som kompletne na všetko a začal som fungovať. Učil som sa rozprávať v mužskom rode, chodiť som sa snažil ako chlap,“ dodal Erik. A ako dnes vyzerá? Od šou sa takmer vôbec nezmenil.

Erik Lakatošovie dnes
Erik Lakatošovie dnes Foto: TV JOJ

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom