Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Búrlivák Tony z reality show Vyvolení: Na úteku pred políciou! Do basy na 15 rokov…

Tony z Vyvolených
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tony z Vyvolených Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Patril k najznámejším postavičkám úplne prvej série reality show Vyvolení. Reč je o Antonovi Ferleťjákovi, ktorého poznajú všetci ako Tonyho. Už pred obrazovkami pôsobil robustný svalovec s holou hlavou, ako niekto, koho by ste v nočnej uličke len tak stretnúť nechceli. Dokonca prišlo vo vile počas nakrúcania k výbuchom zlosti. Táto povesť búrliváka ho sprevádza dodnes. 

Problémy so zákonom mal už viackrát, no až teraz je právoplatne odsúdený na 15 rokov väzenia. Za mreže sa mu však zrejme nechce, keďže je po bývalej hviezde Vyvolených vyhlásené celoštátne pátranie. Celá kauza siaha ešte pár rokov dozadu, kedy o vine rodáka z Námestova rozhodol súd v Trnave. „Okresný súd Trnava ako prvostupňový súd rozhodol v predmetnej trestnej veci 18. januára 2018 rozsudkom, na základe ktorého uložil obžalovanému A. F. súhrnný trest odňatia slobody vo výmere 15 rokov. A. F. bol uznaný vinným z obzvlášť závažného zločinu lúpeže,“ objasnila situáciu hovorkyňa Okresného súdu v Trnave Jana Kondákorová.

Samozrejme na rad prišlo odvolanie, o ktorom sa rozhodovalo pred niekoľkými týždňami. A definitívna prišla presne 16. septembra, kedy súd vydal príkaz na zadržanie Ferleťjaka. „Senát Krajského súdu v Trnave potvrdil trest pre obžalovaného A. F., jeho odvolanie zamietol a vydal príkaz na dodanie odsúdeného do výkonu trestu odňatia slobody,“ povedala ešte Kondráková. Ako sa však ukázalo, Tony do väzenia nenastúpil a zmizol z povrchu zemského. Polícia tak po ňom vyhlásila pátranie na celoštátnej úrovni. Stalo sa tak 23. septembra. „Jeho súčasný pobyt nie je známy, pátrame po ňom,“ povedala médiám hovorkyňa Krajského policajného riaditeľstva v Žiline Jana Balogová.

Anton Ferleťjak
Anton FerleťjakFoto: Polícia SR
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 6. novembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: