Dara Rolins na ďalšej plastike: Nos jej opravil chirurg Plačkovej! Toto je výsledok...

Zdieľať
Dara Rolins
Foto: SITA

Bude konečne spokojná? Slovenská speváčka Dara Rolins sa nikdy netajila tým, že by mala problém s využitím služieb plastického chirurga. Prsia, nos, občas nejaký ten botox. Naša diva bojuje proti startnutiu všetkými spôsobmi, no práve nos bol jej najproblematickejším miestom, ktoré ju trápilo azda najviac. Teraz sa však zdá, že je všetko v poriadku a po poslednom zákroku je speváčka viac ako spokojná. 

Tentoraz sa však nezverila do rúk Slovákom, či Čechom. Profesionála našla na Ukrajine, presne tam, kde teraz leží aj Zuzana Plačková. Zdá sa teda, že chirurg doktor Ivanchuk má naozaj zlaté ruky a po influencerke ho vyhľadala aj jedna z našich najznámejších speváčok. „Viem, že sa posledné dni rieši môj nos, novinári chcú ďaľšie „vyjadrenia“. Jedno už som dala a pri tom by som aj zostala. Necítim potrebu sa hájiť ani nikomu nič podrobne vysvetľovať a ak by mal niekto TU na instagrame pocit, že som sa pýtala na hodnotenie či o radu- tak nie. Tých pár ľudí, ktorých názor ma naozaj zaujíma, poznajú pravé pohnútky môjho rozhodnutia a ostatní, samozvolení odborníci na Daru, vložte prosím energiu do vecí, kde je o váš názor a všetky tie cenné rady záujem. MOJE telo, môj život, rozhodnutia, pocity aj zodpovednosť za to ako, kedy a prečo,“ napísala jasne Rolins.

Problémy s nosom pritom nikdy Dara neskrývala. Spackanú plastiku verejne priznala a snažila sa o to, aby jej niekto problematickú časť tela upravil, respektíve opravil. A taký človek sa našiel až na Ukrajine. Zaujímavosťou je, že sa na klinike stretli práve Plačková s Darou Rolins. Predsalen ich minulosť nie je dvakrát ružová a v minulosti si skočili do vlasov, respektíve svojimi vyjadreniami jedna na druhú rozpútali menšiu šoubiznisovú vojnu. A zatiaľ čo dara s novým nosom už zarezáva u seba doma v Čechách, Plačková si ešte nejaký ten deň na klinike poleží, pretože podstúpila viacero zákorkov. Na výsledok jej plastiky si však ešte nejaký deň počkáme.

Dara Rolins po plastike
Dara Rolins po plastike Foto: www.instagram.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom