Evelyn sa počas Farmy zapotí. Okrem missky príde na scénu aj striptér. Bude sa vyzliekať na počkanie?

Zdieľať
Henrik Szabo
Henrik Szabo Foto: www.imgur.com

Tohtoročná Farma bude poriadne horúca. Nielenže sa proti sebe postavia dva tímy – mesto, verzus dedina, no výber súťažiacich tiež nie je na zahodenie. Medzi záujemcami o rozprávkovú výhru je totiž aj bývalá misska, či namakaný striptér, ktorý vyzerá ako postava z komiksového filmu Aquaman. Zdá sa teda, že televízia Markíza stavila na ľudí, ktorí nezaujm,ú len svojim intelektom, ale najmä výzorom.

V roku 2018 bola Xénia Gregušová finalistkou súťaže Miss Universe. Teraz bude bojovať opäť, no nie o korunku ale na Farme, ktorá častokrá prináša poriadne vyhrotené situácie. Konkurenciu bude mať naozaj veľkú a dokonca bude musieť odolať veľkému pokušeniu vo forme svalnatého striptéra Henrika, ktorý sa živí vyzliekaním pred dámskym publikom. Ani ona však nie je žiadne neviniatko, skúsenosti má napríklad s gogo tancom, keď sa živila ako tanečnica. Rozhodne tak bude mať dvojica viac spoločných tém, ktoré môžu vyústiť aj do niečoho iného. Predsalen sú farmári mesiace bez kontaktu s realitou a jediná zábava je tá, ktorú si urobia na statku. A nebolo by to prvýkrát, kedy by sa vo Farme dal niekto dokopy.

Petržalčan Henrik sa za svoje povolanie rozhodne nehanbí. Jeho telo je samý sval a vyzerá ako vystrihnutý z filmu Aquaman. Dlhé vlasy, dokonalé telo – to všetko ho predurčuje na to, aby pomotal nejednu hlavu nielen ženám. Nikdy pritom nepatril k tým, ktorí by si peniaze pýtali od rodičov a od 18 rokov sa snaží uživiť sám. „Od rodičov som si nič nepýtal. No bolo to ťažké. Ledva som mal na autobus, a keď sme šli napríklad na kúpalisko, preliezal som plot, aby som zbytočne nemíňal. Nebola to síce chudoba, no viem, aké to je, ak je človek bez peňazí. Otec ako jediný zarábal v rodine peniaze. Zbytočné výdavky šli bokom. Mojím cieľom je byť bohatý, ale postupne. A k tomu vyrovnaný, pokojný a šťastný,“ povedal striptér.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom