Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šok v TA3: Moderátor politickej diskusie v priamom prenose skoro odpadol. Reláciu vypli!

Noro Dolinský takmer odpadol v priamom prenose
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Noro Dolinský takmer odpadol v priamom prenose Foto: reprofoto TA3
reklama:
reklama:

Diváci ostali v totálnom šoku a nikto nechápal, čo sa deje. Moderátor nedeľnej diskusnej relácie TA3 Noro Dolinský totiž v priamom prenose skolaboval. Bolo to v čase, kedy mal viesť diskusiu s politkmi, ktorí sa jej zúčastnili. Zrazu však stíchol a ťažko zo seba dostal čo i len jedno slovo. 

V tom momente boli za stolíkmi poslanci Janka Bittó Cigániková zo strany SaS, Matúš Šutaj Eštok za Hlas – SD, Juraj Krúpa z OĽaNO, nezaradený Taraba a smerák Ľuboš Blaha dišputovali najmä o vypätej situácii vo vládnej koalícii. Dolinský prvých približne 15 minút úplne klasicky viedol debatu, keď sa zrazu všetko zmenilo. „Áno, Norovi Dolinskému prišlo počas vysielania nevoľno, preto sme prerušili diskusiu naživo. Avšak veríme, že išlo len o krátku indispozíciu,keďže sa rozhodol, že po prestávke sa vráti k moderovaniu relácie,“ povedala pre Najky riaditeľka komunikácie a strategického vývoja televízie Oľga Dúbravská. Neskôr sa vyjadril aj samotný moderátor na Facebooku: „Chcem všetkým, ktorí ste ma podporili, úprimne a zo srdca poďakovať za podporu a všetky priania, ale aj duchaprítomným poslancom Národnej rady, ktorí ma v poslednej sekunde zachránili pred stratou vedomia. Už je to lepšie! Vážim si to a veľmi veľmi ďakujem.“

„Moderátor TA3 Noro Dolinský v priamom prenose skolaboval. Tesne pred vysielaním som mu hovoril, že v tých respirátoroch sa nedá dýchať, nieto rozprávať. Poslankyni Cigánikovej v prvom momente zišlo na um, že by som to mal odmoderovať ja, že by som ich dal do laty raz dva. Ale pán Dolinský je veľký profesionál, pokračuje s vypätím síl ďalej. Klobúk dole a držte mu palce. Pre mňa bolo veľmi silným momentom, že sme ho tam kriesili všetci, bez ohľadu na politické presvedčenie, hádky okamžite ustali a zostala len čistá človečina. Ešte to s nami nie je také zlé,“ napísal na sociálnu sieť Eduard Chmelár. Dolinský sa potom, ako reláciu prerušili a odvysielali reprízy do diskusie vrátil a všetko už vyzeralo v poriadku. Zmenou však bolo, že namiesto respirátora mal klasické rúško.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 21. marca 2021
reklama:
reklama:
reklama: