Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tragédia v Zámene manželiek: Účinkujúci mal spáchať samovraždu počas nakrúcania!

Česká Zámena manželiek zažila obrovskú tragédiu
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Česká Zámena manželiek zažila obrovskú tragédiu Foto: Televízia Markíza
reklama:
reklama:

Obrovské nešťtastie sa odohralo u našich západných susedov. Obľúbená a vysoko sledovaná Zámena manželiek má za sebou najsmutnejšie nakrúcanie vo svojich dejinách. Počas toho, ako sa v dvoch manželských pároch vymenili manželky, prišlo k tragédii, aká nemá obdobu. 

V priebehu desiatich dní, kedy sa vymenia nežné polovičky účastných manželov, totiž jeden s mužov spáchal samovraždu obesením. Má ísť o policajta z oblasti Opavska, kde sa tragédia odohrala. Celý incident potvrdili aj kompetentné úrady, bližšie informácie však neposkytli. „Musíme s ľútosťou potvrdiť úmrtie účastníka jednej z našich show. Jeho rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť. Vzhľadom k prebiehajúcemu vyšetrovaniu prípadu Políciou Českej republiky, nemlžeme poskytnúť ďalšie informácie. TV Nova poskytuje vyšetrovateľom súčinnosť pri vyšetrovaní prípadu,“ povedala riaditeľka komunikácie televízie Lucia Melecká. Epizódu, kde sa nešťastie odohralo samozrejme Nova neodvysiela.

„Nedokážem to pochopiť, dva dni pred tou tragédiou sa smial, vtipkoval, ako vždy,“ povedala pre denník Blesk suseda. Do Zámeny manželiek sa poväčšinou hlásia páry, ktoré majú finančné, či osobné problémy. Práve finančná odmena za účinkovanie v reality show je často obrovským lákadlom pre všetkých. Problémom však je aj to, že nikto dopredu nevie, aké osoby sa do relácie prihlásia a už neraz sa stalo, že musela televízia riešiť napríklad agresivitu počas finálnej konfrontácie, rovnako tak alkohol, či iné problémy. Tentoraz však je výsledok nakrúcania fatálny a život mŕtvemu policajtovi už nevráti. Či išlo o skratovú situáciu, alebo dlhodobné problémy nikto nevie. Uvidíme teda, ako nakoniec vyšetrovanie celého prípadu dopadne. Rozhodne to však nevrhá dobré svetlo na celú show.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: