Honzík Novotný z Nevesty pre milionára: Rozvod! Žena mu nasadila parohy. Nahradil ju hviezdičkou z reality šou

Zdieľať
Honzík Novotný v známej reality show
Honzík Novotný v známej reality show Foto: TV Markíza

Všetci si na uhladeného a dokonale oblečeného Honzíka Novotného z Mníchova dobre pamätáme. Bolo to v čase, kedy slovenské televízie zažívali boom reality show a aj Nevesta pre milionára, ktorú vysielala Markíza lámala rekordy diváckej sledovanosti. „Pracháč“ v károvanom svetríku na Porsche si získal srdcia diváčok, no víťazka Veronika nakoniec v jeho náručí neskončila. Ako dnes žije nemecký podnikateľ a ako vlastne po rokoch vyzerá?

Odkedy jeho hviezda v slovenskom šoubiznise vystrelila nahor, stihol vystriedať niekoľko prominentných partneriek. Marianna Ďurianová sa kvôli nemu rozviedla s Liborom Boučkom, neskôr si našiel lásku v podobe missky Romany Škamlovej, romantickú noc si užil aj s vtedy dvadsaťročnou speváčkou Luciou Molnárovou. Nakoniec zakotvil aj v stave manželskom, pred piatimi rokmi povedal áno Žilinčanke Monike, s ktorou má dve deti. Na veselici vtedy nechýbala ani jeho najlepšia kamarátka Gabriela Drobová, ktorá mníchovského fešáka na Slovensko priviezla a urobila z neho doslova cez noc hviezdu. O jeho majetkových pomeroch sa pritom už vtedy špekulovalo, že nie všetko je tak, ako sa prezentovalo a Honzík nie je žiadny milionár.

Päť rokov od svadby je však je manželstvu so Slovenskou zo severu našej krajiny koniec. Jeho manželka mu nasadila parohy s rodinným známym Gustávom a Novotný tak ostal na ocot. Zdá sa však, že dlho nesmútil a opäť lovil v slovenských vodách. Jeho nová láska však nie je vôbec neznáma, práve naopak. Kedysi hviezdila v reality šou Pláž 33, ktorá však na televíznych obrazovkách totálne prepadla. Ide o Martinu Jendrušákovú, ktorá počas pôsobenia v relácii bola blondínka a dnes by ju tak zrejme spoznal málokto. Vlasy si prefarbila a na sociálnu sieť pridáva s Honzíkom jednu fotku za druhou. Dvojica sa od seba nevie odtrhnúť a podľa toho, ako prezentujú svoj vzťah to vyzerá na naozajstnú lásku. To však bolo v prípade milionárskeho ženícha v každom jeho vzťahu, no doteraz mu ani jeden nevydržal. Či to bude tentoraz iné uvidíme. Predsalen má sympatický blondiak povesť sukničkára.

Honzík Novotný s jeho novou láskou
Honzík Novotný s jeho novou láskou Foto: www.instagram.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom