Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúca nehoda Ďurovčíkovho tanečníka: Leží v umelom spánku, jeho žena prosí o pomoc!

Ďurovčik s Cmorejom spolupracoval na viacerých projektoch
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ďurovčik s Cmorejom spolupracoval na viacerých projektoch Foto: SITA, Facebook L.C.
reklama:
reklama:

Obrovské nešťastie počas nakrúcanie videoklipu. Známy slovenský tanečník a choreograf Ladislav Cmorej, ktorému jeho kamaráti nepovedia inak, ako Lacko leží momentálne v nemocnici v umelom spánku. Podľa viacerých zdrojov z jeho okolia je od stredy v opatere lekárov a jeho stav je naozaj vážny.

Cmorej v minulosti nechýbal pri žiadnom z väčších televíznych, či divadelných projektov, spolupracoval najmä s Jánom Ďurovčíkom, až sa z neho časom stal choreograf a teda pomyselný nasledovník svojho mentora. Nehoda tak bola obrovským šokom pre celé jeho okolie. O tom, že sa nešastie odohralo pri nakrúcaní videoklipu, informovala aj verejnoprávna RTVS. „RTVS s veľkou ľútosťou prijala informáciu, že tanečník Laco Cmorej, účinkujúci v dnešnej epizóde Milujem Slovensko, utrpel v utorok, počas natáčania videoklipu, ťažké zranenia. Momentálne je hospitalizovaný mimo ohrozenia života v UNB. RTVS praje rodine veľa síl a Lacovi skoré uzdravenie, aby mohol ľuďom opäť rozdávať radosť svojím večným optimizmom a tanečným umením. Na základe dohody s rodinou bude dnešný diel Milujem Slovensko odvysielaný podľa plánu,“ napísala v stanovisku televízia.

Dokonca hrozilo, že piatková epizóda obľúbenej relácie Milujem Slovensko bude nahradená práve z dôvodu nehody, nakoniec však po dohode s rodinou televízia šou aj s Cmorejom odvysielala. Manželka choreografa prostredníctvom sociálnych sietí spustila tiež prosbu o darovanie krvi pre svojho manžela. Nakoniec prišlo toľko darcov, že pani Cmorejová poprosila ľudí, aby nateraz darovanie prerušili. „Priatelia, pre teraz už netreba krv. Ďakujeme neskutočne. Ak by bolo v najbližších týždňoch treba, opäť vás budeme prosiť,“ napísala pod jeden zo statusov. Aké sú vyhliadky známeho tanečníka nateraz nikto nevie, má ležať v umelom spánku s viacerými popáleninami a zlomeninami.

Z tanečníka, ktorý dlhé roky spolupracoval so známym choreografom a režisérom Jánom Ďurovčíkom, sa však stal po rokoch tiež choreograf, ktorý miluje svoju prácu dodnes. Práve tá sa mu však stala osudnou. Podľa informácií Nového Času robil v utorok na videoklipe, keď mal vážny úraz.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 22. novembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: