Šokujúca nehoda Ďurovčíkovho tanečníka: Leží v umelom spánku, jeho žena prosí o pomoc!

Zdieľať
Ďurovčik s Cmorejom spolupracoval na viacerých projektoch
Ďurovčik s Cmorejom spolupracoval na viacerých projektoch Foto: SITA, Facebook L.C.

Obrovské nešťastie počas nakrúcanie videoklipu. Známy slovenský tanečník a choreograf Ladislav Cmorej, ktorému jeho kamaráti nepovedia inak, ako Lacko leží momentálne v nemocnici v umelom spánku. Podľa viacerých zdrojov z jeho okolia je od stredy v opatere lekárov a jeho stav je naozaj vážny.

Cmorej v minulosti nechýbal pri žiadnom z väčších televíznych, či divadelných projektov, spolupracoval najmä s Jánom Ďurovčíkom, až sa z neho časom stal choreograf a teda pomyselný nasledovník svojho mentora. Nehoda tak bola obrovským šokom pre celé jeho okolie. O tom, že sa nešastie odohralo pri nakrúcaní videoklipu, informovala aj verejnoprávna RTVS. „RTVS s veľkou ľútosťou prijala informáciu, že tanečník Laco Cmorej, účinkujúci v dnešnej epizóde Milujem Slovensko, utrpel v utorok, počas natáčania videoklipu, ťažké zranenia. Momentálne je hospitalizovaný mimo ohrozenia života v UNB. RTVS praje rodine veľa síl a Lacovi skoré uzdravenie, aby mohol ľuďom opäť rozdávať radosť svojím večným optimizmom a tanečným umením. Na základe dohody s rodinou bude dnešný diel Milujem Slovensko odvysielaný podľa plánu,“ napísala v stanovisku televízia.

Dokonca hrozilo, že piatková epizóda obľúbenej relácie Milujem Slovensko bude nahradená práve z dôvodu nehody, nakoniec však po dohode s rodinou televízia šou aj s Cmorejom odvysielala. Manželka choreografa prostredníctvom sociálnych sietí spustila tiež prosbu o darovanie krvi pre svojho manžela. Nakoniec prišlo toľko darcov, že pani Cmorejová poprosila ľudí, aby nateraz darovanie prerušili. „Priatelia, pre teraz už netreba krv. Ďakujeme neskutočne. Ak by bolo v najbližších týždňoch treba, opäť vás budeme prosiť,“ napísala pod jeden zo statusov. Aké sú vyhliadky známeho tanečníka nateraz nikto nevie, má ležať v umelom spánku s viacerými popáleninami a zlomeninami.

Z tanečníka, ktorý dlhé roky spolupracoval so známym choreografom a režisérom Jánom Ďurovčíkom, sa však stal po rokoch tiež choreograf, ktorý miluje svoju prácu dodnes. Práve tá sa mu však stala osudnou. Podľa informácií Nového Času robil v utorok na videoklipe, keď mal vážny úraz.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom