Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Milan Kňažko prekonal Covid: Takto sa na ňom podpísal vírus. Choroba mu zničila hlas!

Milan Kňažko
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Milan Kňažko Foto: SITA, Facebook M.K.
reklama:
reklama:

Jeho nezabudnuteľný hlasový prejav, výrazné črty, ale najmä nepopierateľný herecký talent sa navždy zapísali do kroniky slovenskej kinematografie. Slovenský herec Milan Kňažko (75) však momentálne prežíva náročné obdobie. Ako sám priznal, prekonal chorobu Covid 19 a tá na ňom aj po vyliečení zanechala stopy, ktoré možno nikdy nezmiznú.

Kňažko sa o svojom zdravotnom stave pochválil aj prostredníctvom sociálnej siete, na ktorej dokonca zdieľal fotku, ktorá viacerým ľuďom vyrazila dych. Schudnutý a strhaný výraz hovoria v prípade obľúbeného herca za všetko. „S veľkou vďakou a hlbokou úctou sa skláňam pred sestričkami, doktormi a všetkými zdravotníkmi, ktorí v týchto ťažkých časoch a mimoriadne náročných podmienkach riskujú svoje zdravie, aby chránili to naše, vrátane záchrany toho najcennejšieho, životov. Verím , že zodpovední ústavní činitelia to v rámci nastávajúcej reformy zhodnotia nielen slovami. Ešte raz Vám ďakujem za starostlivosť, ľudskosť, trpezlivosť a odbornosť,“ napísal k fotografii. 

Aj napriek tomu, že odvtedy uplynulo niekoľko týždňov, ani dnes nie je Kňažko celkom fit. Počas nakrúcanie relácie, v ktorej účinkoval aj Kňažko, totiž ľuďom na jeho prejave niečo nesedelo. Pán Kňažko po prekonaní korony už nemá taký hlboký hlas, aký mával predtým. Na pľaci sršal humorom a bol šťastný, že je medzi ľuďmi a sedmičkármi, ale ten hlas už nie je to, čo bývalo,“ povedal zdroj pre Nový Čas. Herec sa pritom hneval, ak niekto zľahčoval koronu, keďže on sám mal silnejšie symptómy a nebol priebeh ochorenia vôbec bez príznakov. „Začal som mať vysoké teploty okolo 38 až 39. Až do nedele som mal stále teploty a v pondelok ma už manželka vyhodila do nemocnice, lebo vraj som bol šedý. V nemocnici som bol 11 dní. Teploty pominuli, vyvinul sa zápal pľúc, trikrát mi robili rozbor krvi. Zápal pľúc sa vyvíjal najskôr dosť vysoko, potom sa znížil a keď už som nemal teploty, pustili ma domov. Zápal pľúc ostal, hlas sa ešte nevrátil, ani sila sa mi ešte celkom nevrátila,“ povedal v rozhovore pre portál Aktuality.sk.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 18. novembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: