Influencerka Lucia Sládečková skončila v nemocnici: Má vnútorné krvácanie a bolesti

Zdieľať
Lucia Sládečková
Foto: Instagram/lucidstyle_official

Do nemocnice ju prišla navštíviť malá dcérka.

Influencerka a mejkap artistka Lucia Sládečková, známa aj ako Lucid, pendluje medzi Slovenskom a ostrovom Koh Samui v Thajsku. Zo svojho druhého domova v exotike často pridáva obsah na svoj Instagram.

Lucia nepridáva však len tie dobré veci, ale zdieľa aj chvíle, keď sa necíti najlepšie. Príkladom je jej posledný príspevok, v ktorom informuje o tom, že musela byť hospitalizovaná v nemocnici.

Trpí extrémnou vnútornou bolesťou. „Tlak v hlave tak silný, že som si myslela, že mi vytlačí oko. Ani sedieť, ani stáť, ani spať,“ uviedla Lucia.

Lucia Sládečková
Foto: Instagram/lucidstyle_official

Domáca liečba nezaberala a preto musela vyhľadať lekársku pomoc. V nemocnici jej robila spoločnosť malá dcérka Lýdia.

Influencerka po výsledkoch z vyšetrení skonštatovala, že je na tom lepšie, ako čakala jej lekárka. Na noc ju síce pustili domov, avšak na druhý deň sa musí vrátiť. Na záver dodala, že ďakuje za prístup nemocnice.

Lucia Sládečková
Foto: Instagram/lucidstyle_official

Čo sa vlastne stalo? Lucia pred niekoľkými dňami zdieľala video, v ktorom hovorila o otravnom hmyze. Na profile sa objavila jej fotografia z nemocnice s popisom „dengue“. Ide o vírusovú infekciu známu ako horúčka dengue, ktorú v tropických krajinách spôsobujú infikované komáre vírusom dengue. Medzi príznaky infekcie patria vysoká horúčka, vracanie, bolesti za očami, svalmi a kosťami.

Lucia Sládečková
Foto: Instagram/lucidstyle_official

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom