Prekvapenie! Tina so Separom opäť spolu. Sem sa vybrali celá rodina. Dali sa dokopy?

Zdieľať
Tina a Separ sa rozišli
Tina a Separ sa rozišli Foto: Instagram separ_dms

Poriadne prekvapili pred niekoľkými mesiacmi a aj teraz. Raper Separ a speváčka Tina šokovali minulý rok oznámením ich rozvodu, kedy išli od seba po rokoch štastného manželstva. Zdá sa však, že dvojica je výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo a po rozpade ich vzťahu zostali naďalej skvelými priateľmi. 

Dôkazom toho je aj posledná informácia, ktorú umelci prezradili svojim fanúšikom. Celá rodina sa totiž vybrali na dovolenku do luxusného Dubaja. Na výlet za slnkom a morom zobrali aj deti Aničku a Lea. „Zobral som gadže na výlet, tá šikana u nás mi už trochu lezie na hlavu,“ napísal na sociálnu sieť Separ. Ten sa spoločne s bývalou manželkou vybral do destinácie, ktorá je momentálne medzi Slovákmi veľmi populárna aj pre svoje uvoľnenejšie opatrenia pre celosvetovú pandémiu. Práve v Dubaji našli útočisko pred obmedzeniami, ktoré sú naopak z nás na Slovensku. Ako sa teda zdá, expartneri spoločne výborne vychádzajú a ani rozvod im nezabránil v tom, aby sa spoločne vybrali k moru aj s deťmi.

Samotný raper si dovolenku doprial potom, ako za posledný rok nielenže riešil rozvod, do toho sa mu pridala aj zákerná rakovina, ktorú nakoniec porazil. Aby toho nebolo málo, potom, ako sa dozvedel, že chorobu zvládol objavil sa u neho koronavírus. So speváčkou to však na obnovu vzťahu nevyzerá. To si exmanželia vysvetlili zrejme už dávno. Priznal to aj raper v nedávnom rozhovore. „My sme už dlhšiu dobu s Tinou boli tak, že som cítil, že to nie je ono, ona tiež. Trvalo to viac mesiacov, neboli to týždne a jedného dňa mi od nej prišla dlhá správa, či to má vôbec zmysel a ja som ani sa na to nesnažil reagovať inak a vedel som, že to je za nami. Chvalabohu, že máme deti a nikdy sme sa pred nimi nehádali. Rozhodli sme sa ukončiť to včas. Doteraz máme super vzťah. Vyriešili sme to najlepšie, ako sa dalo,“ povedal na začiatku roka Separ.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom