ŠOK! Gottova dcéra mala skrat. Chcela spáchať samovraždu a všetko ukončiť

Zdieľať
Dominika Gottová
Dominika Gottová (prvá vľavo) Foto: www.instagram.com

Vyrába jeden škandál za druhým. Dcéra speváka Karla Gotta Dominika sa po smrti otca dostala do povedomia viac svojim vyčínaním, rozvodom a neustálymi problémami, čím rozhodne nerobí dobré meno svojmu otcovi. S jeho manželkou Ivanou má vzťahy na bode mrazu, je bez peňazí a nepodarilo sa jej uplatniť ani v Čechách, kam sa presunula po rozpade vzťahu s fínskym manželom Timom Tolkkim. Teraz je všetko inak…

Nielenže by sa Dominika rada k svojmu manželovi vrátila, verejnosť šokovala aj informáciou o tom, že sa pokúsila spáchať samovraždu a opäť sa pozrela na dno pohárika. Posledný rok najstaršej dcéry maestra, ktorý podľahol zákernej rakovine, je ako na hojdačke. Najskôr sa chce rozviesť, pretože s manželom nevidí spoločnú budúcnosť nijako ružovo, potom sa sťahuje do Čiech, kde chce začať nový život, no ani jednu prácu si nedokáže udržať, nakoniec ohlási návrat do Fínska a odtiaľ prichádzajú správy o jej pokuse sa zabiť. Zachrániť ju pritom mal v poslednej chvíli jej stále manžel Timo. Ešte prednedávnom sa pritom dušovala, že s jej najväčším démonom alkoholom začne bojovať.

Ako sa však zdá, boli to len sľuby do vetra a Dominika opäť metle ľudstva podľahla. „Veľmi sa všetkým ospravedlňujem, bola som na dne, vypila som fľašu alkoholu a chcela to ukončiť. Nič sa mi nedarí. V Česku som nešťastná a vo Fínsku som v priebehu môjho pobytu nadobudla pocit, že nám s Timom nič nevychádza,“ povedala pre český denník Aha! Gottová. Do krajiny, kde žije jej muž mala pritom odísť pod podmienkou, že tam Timo všetko vyrieši. Ako nakoniec zistila, ich situácia je rovnaká, ako keď od neho odchádzala. Peniaze stále nie sú ani na tú najlacnejšiu ubytovňu, Timo má obrovské dlhy, aj napriek tomu, že hovoril, ako ich splatil. Museli sa teda uchýliť k veľmi ponižujúcemu kroku a požiadať o byt pre chudobných. Aj toto všetko na ňu doľahlo a preto chcela svoj život ukončiť skokom z piateho poschodia ubytovne. Timo ju na poslednú chvíľu strhol k zemi a zalarmoval lekárov.

Aj preto vraj v utorok zmeškala let do Prahy, kam sa chcela vrátiť. „Nemohla som po tom všetkom zaspať, tak som si musela zobrať lieky na spanie a zaspala som odchod na letisko. To, že mi lietadlo uletelo, je nakoniec dobré v tom, že budem tu, keď sa bude jednať o štátnom byte, o ktorý sme s Timom požiadali. A budeme tu riešiť ďalšie veci s úradmi. Návratu do Česka sa bojím, ale všetky svoje záväzky si tam dokončím,“ povedala Dominika. Nielenže musí u našich západných susedov doriešiť svoj byt, kde je v podnájme, ale bude mať čo vysvetlovať aj na sociálke, prečo odišla do zahraničia, keď mala byť na PNke so zápalom priedušiek.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom