Najstaršia influencerka má milióny sledovateľov, mladí ju zbožňujú (video)

Zdieľať
Iris Apfel
Iris Apfel Zdroj: Instagram

Máte pocit, že ste príliš starý, chorý alebo unavený? Otvorte si profil najstaršej influencerky Iris Apfel a hneď budete mať krajší deň. Napriek tomu, že táto veselá dáma oslávi v auguste svoje 102. narodeniny, na každej fotke žiari spokojnosťou, úsmevom a farbami. Túto nevšednú módnu ikonu, ktorá napriek veku prezentuje vskutku divoké módne výstrelky a kreácie, sledujú takmer tri milióny užívateľov. Mnohých mladých inšpiruje svojou tvorivosťou, ale v neposlednom rade tiež humorom, optimizmom a chuťou do života.

Iris Apfel sa narodila 29. augusta 1921 a živila sa ako módna redaktorka a interiérová dizajnérka. Neskôr so svojim manželom Carlom Apfel založili spoločnú firmu a v rokoch 1950 až 1992 podnikali v textilnom priemysle, vrátane zmluvy s Bielym domom. So svojim mužom strávila celý život, rozhodli sa nikdy nemať deti. Zomrel pred ôsmimi rokmi vo veku 100 rokov.

Iris sa v roku 2019 sa stala tvárou známych módnych značiek a objavila sa tiež v knihe a filmovom dokumente. Recept na dlhovekosť sa pri pohľade na túto elegantnú a zároveň bláznivú dámu podľa všetkého ukrýva v nadhľade a nikdy neutíchajúcej energii. Je dokonalým dôkazom toho, že vek je len číslo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom