Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vojna slovenských vizážistiek. Takto si naložili kvôli Dare Rolins. Ľudia to potom zaklincovali…

Zľava: Lucia Sládečková, Dara Rolins, Michaela Rujáková
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zľava: Lucia Sládečková, Dara Rolins, Michaela Rujáková Foto: Instagram Dara Rolins, Lucidstyle, Facebook Michellbeauty
reklama:
reklama:

Už dlho tu nebola takáto ostrá výmena názorov. Dve vizážistky, ktoré si berú do parády známe slovenské celebritné dámy si skočili do vlasov. Dôvodom bola Dara Rolins a jej makeup, s ktorým sa predviedla na krste knihy Dominky Cibulkovej. Ide o Michaelu Rujákovú, ktorá je známa ako Mishellbeauty a Luciu Sládečkovú alias Lucidstyle. Práve druhá menovaná bola tou, ktorá slovenskú speváčku líčila na akciu.

A práve jej výrazný makeup dvihol zo stoličky jej konkurentku. „Tento make-up bola najhoršia voľba, akú mohla Lucid Style zvoliť. Čiernej oči našej Darinke pridali na veku, vyzerá inak mladšie bez makeupu ako s týmtu MUA,“ napísala k fotke Dary Mishellbeauty. Reakcia od prchkej Lucidstyle na seba nenechala dlho čakať. „Keď dostanem zadanie, líčim podľa neho, nie podľa vás. A neprajem si, aby si ma brali do huby. Ja makám a živím rodinu. Tá závisť nemá hraníc. KARMA,“ odkázala Sládečková.

Dara Rolins a jej makeup
Dara Rolins a jej makeupFoto: Instagram Dara Rolins

Nakoniec sa k celému konfliktu vyjadrila aj samotná Rujáková na sociálnej sieti ešte raz. „Stojím si stále za svojím názorom a nakoľko nám prišlo veľa správ s podobným názorom asi to tak vidia aj „neprofesionáli“. Čo sa týka vety – živím svoju rodinu – tak kto v tejto republike nie je živiteľom tej svojej rodiny, hm?“ dodala k celému konfliktu Mishellbeauty. Ako sme sa navyše dozvedeli z prostredia slovenských top vizážistiek, práve Sládečková nemá medzi svojimi kolegyňami veľmi dobré meno.

Podľa viacerých svoju milú povahu, ktorou sa prezentuje na sociálnej sieti len predstiera. To koniec koncov napísala do komentárov pod posledný status Rujákovej aj istá Cica Mica. „Lucia je neskutočne arogantná, to iba na videjkách sa tvári ako milá. A neznesie kritiku, je presvedčená, že iba jej make up je ten top, ale mne sa jej práca nepáči, každá jedna je až doslova zmachlená a tú Daru naozaj namalovala desne.“ Nech je to ako chce, dievčatá si zrejme na spoločnú kávičku rozhodne nesadnú.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 27. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: