Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Manžel herečky Potokárovej Roth strávil noc v byte hrôzy. On ju našiel mŕtvu…Čo robil deň po jej smrti?

Robo Roth
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Robo Roth Foto: SND
reklama:
reklama:

Pre svoju samovraždu si zvolila byt, v ktorom bývala s manželom, hercom Robom Rothom. Herečka Monika Potokárová šokovala verejnosť aj svojich kolegov z brandže, keď sa v pondelok rozhodla navždy odísť z tohto sveta. Podľa našich informácií tak mala urobiť jedným z najhorších možných spôsobov, keď sa obesila na opasku. A nájsť jej nehybné telo mal práve Roth. 

Ten počas jej samovraždy spal, našiel ju po prebudení. Šokujúci pohľad ho tak bude mátať do konca života. Bol to práve herec, ktorý zavolal záchranku. Kto by však čakal, že nebude chcieť nejaký čas vo svojom byte bývať, aby sa mu hrôzostrašný pohľad stále nevracal, ostal by prekvapený. Roth totiž hneď v ten deň bez problémov prespal v byte, v ktorom si jeho manželka zobrala život. Na druhý deň išiel do Slovenského národného divadla, kde dohadoval poslednú rozlúčku s Potokárovou. Tá sa nakoniec na žiadosť rodiny konať nebude, ľudia sa môžu prísť podpísať do kondolečnej knihy, ktorá je v priestoroch divadla.

Jej súkromná rozlúčka s rodinou bude na východe Slovenska, odkiaľ pochádzala. Po smrti mladej herečky sa začali na povrch vyplavovať problémy, ktoré mali mať s Rorthom v manželstve. Podľa všetkého totiž pár prechádzal krízou. „V prípade Moniky muselo ísť určite o náhly skrat. Nikto z nás si ani len nedokáže predstaviť, čo sa jej muselo odohrávať v utrápenej duši a v hlave. No to, čo napokon spravila, nemohla určite dlhodobo plánovať. Vieme, že si hľadala nový vlastný byt, je teda možné, že v jej vzťahu s Robom to ani náhodou nebolo ideálne,“ povedal pre web pluska.sk zdroj z divadla. Otázne je, čo je na týchto informáciách pravdy.

Monika Potokárová
Monika PotokárováFoto: google maps, TV JOJ

Samotná herečka sa v minulosti vyjadrila k svojmu psychickému zdraviu, keď povedala že práve naročné postavy v divadle, ktoré stvárňovala, jej pomáhali pozitívne na psychiku. Čo ju doviedlo k zúfalému činu vziať si život, je teda otázne a toto tajomstvo si zrejme zobrala so sebou. Jediný, kto by mohol vedieť viac, je práve Roth, ktorým sa zobrala v absolútnej tajnosti v apríli tohto roka. On sám však nepatrí k zrovna zhovorčivým hercom a médiám, či záujmu verejnosti sa vyhýba.

Monika Potokárová
Monika PotokárováFoto: SND
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 27. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: