Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kramár sa nepoučil: Po škandále s obťažovaním opäť perlil. Toto snáď nemyslí vážne!

Maroš Kramár
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Maroš Kramár Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Neubehol ani rok od škandálu, ktorý spôsobil herec Maroš Kramár počas nakrúcania jojkárskeho Inkognita a už má na krku ďalší. Nedávno bol totiž účastníkom českej relácie TV Prima s názvom 7 pádů Honzy Dědka, kde prišla na pretras aj táto kauza. Namiesto toho, aby herec sklopil uši, predviedol pravý opak a svojimi vyjadreniami poriadne šokoval. 

Rozhovor sa najskôr niesol v pokojnej a vtipnej atmosfére a prvé minúty nenaznačovali, že by si Kramár vyrobil ďalší prúser. Keďže však pred slovenským hercom bola hosťkou jeho kolegyňa z českého seriálu v ktorom účinkuje, jemné narážky si neodpustil ani tentoraz. Na to už zareagoval aj Dědek. „Tebe to v tej slovenskej televízii nestačilo že, to škrabkanie,“ povedal mu moderátor potom, ako si Kramár zaflirtoval s českou herečkou Denisou Nesvačilovou. „Tu to nebude vidieť. Tu to budem robiť tak, aby to nikto nevidel,“ zavtipkoval si, no poriadne nevhodne Kramár. Moderátor sa ho teda opýtal, „čo ho to vtedy napadlo“ dotýkať sa niekoho. Herec na to reagoval, že išlo o podľa jeho slov absolútny nezmysel a opísal celú situáciu z jeho pohľadu. Hovoril o nakrúcaní Inkognita, ako poškrabkal vizážistku na zadku počas prestávky. Všetku vinu sa však snažil hodiť na novinárov, ktorí podľa neho urobili z nevinného žartíku kauzu a vôbec nevidel svoj podiel viny. „Oni to natočili a dali to nakoniec, ako srandu. Novinári sa toho chytili, akože som niekoho sexuálne obťažoval na pracovisku dokonca,“ opísal podľa svojich pocitov vtedajšiu kauzu Kramár.

Maroš Kramár v Inkognite
Maroš Kramár v InkogniteFoto: Reprofoto TV JOJ

Oveľa šokujúcejšie však boli jeho ďalšie slová. „Premýšľam, že to urobím znova, pretože si nevieš predstaviť čo sa stalo. Ten môj malý prstíček je tak silný, že vytlačil covid z novin. Nebol covid nikde, iba môj prst všade. Navyše tá maskérka je moja dobrá kamarátka, ktorá sa ihneď vyjadrila, že to neberie ako obťažovanie, ale ako srandu, pretože sme dlhé roky kamaráti, ale to bolo novinárom a všetkým hejterom úplne jedno. A zo mňa urobili starého uchyláka,“ šokoval svojou otvorenosťou herec, ktorý sa u našich západných susedov teší veľkej popularite. Moderátor Honza Dědek mu však kontroval a problémom podľa jeho slov bol fakt, že sa Kramár neospravedlnil. „Vieš, mne novinári volali na druhý deň ráno, kedy som nevedel, čo sa vlastne stalo, pretože som to nevidel a nevedel som, že to dajú do toho zostrihu…A keď už asi štvrtá novinárka volala a hovorila, aby som sa ospravedlnil hovorím: A komu a za čo sa mám ospravedlniť? A po 15 minútach som teda povedal: ‚Tak sa ospravedlňujem vám aj všetkým tým ženám, ktorých sa nikto nedotýka.‘ A táto druhá veta naštartovala ešte väčšiu zlobu, že som úplná sviňa. Strašné to bolo,“ povedal Kramár.

Nakoniec však svoj výstup zaklincoval naozaj nevhodným spôsobom, keď odpovedal na otázku, „či by to urobil znova“. Kramár svojej povesti neostal nič dlžný a odpovedal: „Ale s chuťou.“ Zdá sa teda, že si z toho, čo sa v júni 2020 stalo herec nič nezobral a svoj podiel viny, či nevhodnosť jeho správania nevidí ani s odstupom času.

                                                       Debata na tému Kramárovho škandálu začína v 9.minúte.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: