Takúto nakladačku zrejme nečakala. Dara Rolins pod najdrsnejšou paľbou kritiky v kariére...

Zdieľať
Dara Rolins
Foto: SITA

Speváčka Dara Rolins je v šoubiznise už desiatky rokov. Na nejaký ten hejt je preto zvyknutá, no to, čo spustili ľudia krátko po zverejnení jej najnovšieho klipu k skladbe Poď sa rozbiť zrejme nečakala ani ona. Video má síce po desiatich dňoch viac ako 240 tisíc videní na youtube, no keď prejdete do komentárov, tie mala Rolins pred zverejnením klipu radšej vypnúť. Hľadať nejaký pozitívny sa bude totiž veľmi ťažko.

Čo komentár, to urážka, či drsná nakladačka. Ľuďom sa nielenže nepáči samotná pesnička, Dare vyčítajú aj štýl, ktorým sa prezentuje v posledných rokoch. Podľa viacerých opakujúcich sa názorov totiť už dlho nemala poriadnu pesničku, z ktorej by bol veľký hit. „Ani nechápem ako sa tieto ženy dostávajú do trendov keď znejú tak isto a vôbec nevedia robiť hudbu,“ napísal jeden a to bol ešte ten miernejší komentár. Negatívnych je navyše podstatne viac, ako tých, čo Daru Rolins obraňujú a ktorým sa zároveň singel páči. Aj vizuálna stránka pesničky si zlízla ostrú vlnu kritiky. „Jedna z najhorších pesníčiek akú som tento rok počul,“ napísal pod kli napríklad Alex.

A čo Dare jej priaznivci vyčítajú najviac? Problémom je podľa nich to, že natočila len ďalšiu pesničku, ktorá sa v rádiách neuchytí a je rovnaká ako vydáva v posledných rokoch. Rolins jednoducho chýbajú hity. Naposledy mala nejaký výraznejší ešte v roku 2011, kedy rádiá prevalcovala jej spoločná hitovka s Tomim Popovičom Nebo, peklo, raj. Odvtedy síce nahrala dve cédečká, no na podobný úspech môže zabudnúť. A to jej vyčítajú aj ľudia, ktorí okomentovali jej najnovší počin. „Dara s takým kvalitným hlasom a skvele vyzerá, ale stále nechápem za tých cca 20 rokov, že sa nenájde producent, čo jej nájde poriadny kvalitný štýl, ktorý osloví. Tieto prádzne klipy, slová atď., ja tomu proste nerozumiem,“ doplnila kritické komenty Bronislava, ku ktorej sa pridala Wesna: „Presne presne PRESNE!….kiežby jej to (Dare) došlo, že je to nudné…pár songov bolo ok, ale prevažujú pesničky presne tohto typu… Nezapamätateľné v každom smere.“

Pod pesničkou nájdeme stovky komentárov. Najnovší singel s klipom jednoducho vzbudil poriadne vášne, ktoré väčšina diskutujúcich pretavila do ostrých komentárov. V niektorých prípadoch nechýbajú ani vulgarizmy. A čo vy, páči sa vám nová skladba Dary Rolins a videoklip, ktoré k nej natočila?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom