Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jojkárska novinka Delukse: Seriál plný hereckých hviezd. Prvé foto a povieme vám, kto je kto

Seriál Delukse bude od septembra vysielať Jojka
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nový seriál TV JOJ Delukse je sled vtipnej akcie, humorných dialógov a skvelých hereckých výkonov. Komediálny formát sa odohráva v prestížnom päťhviezdičkovom hoteli Danubiana. V rámcových príbehoch sa personál luxusného zariadenia dostáva do neuveriteľných situácií v snahe zabezpečiť hladký chod hotela, aby ulahodil nepríjemnému majiteľovi, ktorý hľadá dôvody, aby ich mohol vyhodiť. V komediálnom seriáli vidíme takzvaný návod na to, ako prežiť bláznivého šéfa. Každá epizóda ukazuje samostatný uzavretý príbeh. Epizódy nadväzujú iba vo vedľajších príbehoch. Tieto príbehy hovoria o osobných vzťahov personálu hotela.

Hviezdne obsadenie

V 16 dielnom seriáli si zahrajú herecké osobnosti akými sú Alexander Bárta, Zuzana Fialová, Ľubo Kostelný, Richard Stanke, Ivan Tuli Vojtek, Ľubo Pavlovič, Gabriela Marcinková, Dominika Žiaranová, Dano Fischer, Iveta Pagáčová, Tony Porucha, Pavol Plevčík alebo Karol Trnka. Každý diel má aj svoje guess star, okolo ktorých sa bude každú epizódu točiť daný príbeh. Aj tu tvorcovia nešetrili hereckými hviezdami ako je Gabriela Dzuriková, František Kovár, Roman Pomajbo, Robo Jakab, Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Zdena Studenková, Diana Mórová, Ida Rapaičová, Eva Pavlíková alebo Miro Noga. 

Boj o svoju prácu

Seriál je postavený na zaujímavých a rôznorodých charakteroch, ktoré sa dostávajú do nezvyčajných až neuveriteľných problémov a komických situácií. Zamestnanci hotela sú tak nútení naplno zabrať, aby sa týchto životných prekážok a bizardných situácií zbavili. Bojujú teda nielen s bláznivým šéfom, ale snažia sa vyjsť v ústrety aj hotelovým hosťom, ktorých niektoré požiadavky nesúvisia s kostolným poriadkom. 

Luxusná scéna

Väčšina obrazov sa odohráva v interiéri päťhviezdičkového hotela, v atraktívnom prostredí luxusu a prepychu. Interiér bol navrhnutý na mieru, natáčalo sa v bratislavských štúdiách. Scénu navrhol Jaroslav Holota a o masky sa postarala Zuzana Peschlová. 

Zuzana Fialová ( Adela Grácová )

Riaditeľka hotela. Známa workoholička a perfekcionalitka. Riaditeľka je inteligentná, morálna, má zmysel pre poriadok. Na seba aj na okolie má vysoké nároky. Je vydatá, avšak jej manželstvo sa momentálne nachádza v kríze. Adela je dosť introvertná osoba a skrýva sa za svoju prísnosť, od ľudí si drží odstup. Jej cieľ je dosiahnuť dokonalosť za každú cenu.  

Alexander Bárta ( Daniel Líška)

O chod hotela ako manažér sa stará Daniel Líška. Vždy, keď sa objaví hocijaký problém, prvé kroky smerujú k Danielovi. Je emancipovaný, prefíkaný, ale aj precízny a hoci nerád ukazuje city, je to dobrý muž. Zaľúbi sa do upratovačky Lenky, no ich vzťah nie je taký jednoduchý, ako to obyčajne v láske býva. 

Gabriela Marcinková (Lenka Syndirelová )

Vedúca chyžných je milá a obetavá žena. Nadovšetko miluje svoju dcérku, ktorú však tají pred osadenstvom hotela. Svoju prácu robí poctivo, tak aj žije, verí v spravodlivosť. Lenka verí, že ju ešte čaká romantická láska. Tú môže nájsť práve v manažérovi hotela Danielovi.

Richard Stanke ( Róbert Grác)

Je gynekológ. Miluje svoju ženu, riaditeľku hotela Adelu Grácovú, no ich dlhoročný vzťah prechádza krízou. On je však urobiť všetko preto, aby bol taký, ako v minulosti. Pravidelne teda chodí do hotela, aby svoju ženu uchvátil nejakým darčekom alebo skontroloval či nemá iného milenca. Popri jeho návštevách sa často stáva nechtiac aktérom bizardných situácii.   

Ľuboš Kostelný ( Chef )

Chef je prezývka šéfkuchára Pokorného, ktorý sa pýši tým, že má skúsenosti s michellinskými kuchyňami. Svoje umenie momentálne ukazuje v kuchyni v hoteli Danubiana. Je cholerik, vie veľmi rýchlo vybuchnúť aj sa ľahko uraziť. Kuchyňa je jeho svätý grál a kto mu ho naruší, dokáže prizabiť. 

Ivan Tuli Vojtek (Gabriel Kraken)

Postrach celého hotela. Šéf šéfov, cholerik, despota a ukričanec. Pritom sa jedná o muža, ktorý je v dome pod papučou a tak sa chodí ventilovať do hotela na svojich zamestnancov. Padák je jeho obľúbené slovíčko. Požaduje absolútnu poslušnosť, strach používa ako zbraň autority. Z chudobného muža sa vďaka podnikaniu stal veľký pán, no vhodnými spôsobmi veľmi neoplýva. 

Daniel Fischer (Viktor Hromádka) 

Viktor robí na recepcii. Je to milý, mladý muž, ktorý, keď jedná vo veciach, ktoré má nalinkované, je spoľahlivý. V momente, keď má začať improvizovať, totálne zlyháva. Všetko berie doslovne a veľa vecí mu nedochádza. Príkazy plní do bodky. Je to taký hotelový motáčik – poletáčik. Väčšinou ho z problémov musí vyťahovať manažér hotela Daniel. Viktor nevie nikomu ublížiť, je to čistá duša, ktorá túži mať ženu, deti a dom na Záhorí. 

Dominika Žiaranová (Lili Pokorná)

Lili je čašníčka, no toto povolanie si vybrala len z dôvodu, aby v luxusnom hoteli ulovila svojho rozprávkovo bohatého princa. Hotel používa ako dočasné útočisko a prostriedok ako sa dobre vydať. Je krásna a veľmi dobre vie využiť svoje ženské zbrane. Charakterovo je však dosť vypočítavá a drzá. Ľudí okolo, ak nesmrdia grošom veľmi nemusí, na dosiahnutie svojho vysnívaného cieľu je schopná všetkého. 

Ľubo Paulovič (Samo Satovský)

Dlhoročný barman, ktorému si každý chodí po radu. Samo vie skoro všetko o všetkých a tak nemá problém zvládnuť hocijaké bizardné situácie. V tých si vždy nechá chladnú hlavu, problémy rieši s rozvahou. Je uzavretý a mlčanlivý, avšak keď niečo povie, má to vždy cenu zlata. A okrem toho vie namiešať prvotriedne drinky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: