Legendárny Janko Kroner skončil v nemocnici: Pokus o samovraždu!

Zdieľať
Ján Kroner.jpeg
Ján Kroner Foto: TV JOJ

Podlomená psychika ho ničí stále viac. Legendárny herec Ján Kroner, ktorý sa preslávil desiatkami úloh vo filmoch, seriáloch, ale aj na divadelných doskách sa pred obrazovkami neobjavil dlhé roky. Dôvodom boli zdravotné problémy, pre ktoré sa stiahol do úzadia a práve pre ne sa mu rozpadlo aj manželstvo s herečkou Lenkou Košickou. Najnovšie správy sú však oveľa šokujúcejšie. 

Herec skončil v nemocnici potom, ako sa mal pokúsiť o samovraždu. Ako prvý prišiel s touto informáciou portál eReport.sk, podľa ktorého je mimo ohrozenia života a leží v nemocnici v Trstenej. „Je hospitalizovaný v nemocnici v Trstenej na psychiatrickom oddelení,“ povedal zdroj z polície eReportu. Rovnako tak mal herec posledné obdobie žiť v Dome sociálnych služieb v Lokci, kde však riaditeľka zariadenia nechcela poskytnúť bližšie informácie o hercovi. „Prepáčte, ale o našich klientoch neposkytujeme žiadne informácie,“ povedala pre spomínaný portál. Rovnako na šokujúce správy o pokuse o samovraždu reagovala aj prvá manželka Kronera Adriana. „Neviem vám k tomu vôbec nič povedať,“ povedala, no informáciu nepotvrdila, avšak ani nepoprela.

To, že sa v hercovom živote niečo stalo, potvrdili aj ďalšie zdroje pre denník Nový Čas. „V dome v Žilinskom kraji, kde posledné obdobie žil, musela zasahovať záchranka. Janko bol prevezený do nemocnice,“ povedal zdroj pre denník. Kroner sa s psychickými problémami potýka dlhé roky a aj preto sa z verejného života stiahol, prestal účinkovať v seriáloch a iba raz sa objavil v relácii Inkognito ako tajný hosť, kde v minulosti sám účinkoval. Napriek snahe jeho rodiny a blízkych, sa im do normálneho života herca vrátiť nepodarilo. Nejaký čas žil u svojej sestry, podľa posledných informácií bol v Dome sociálnych služieb. Prečo sa pokúsil o samovraždu nikto nevie, avšak eho psychické problémy mu už neraz spôsobili problémy a skončil v nemocnici. Tentoraz to našťastie neskončilo fatálne, otázne je, či bude herec ochotný prijať odbornú pomoc a my sa ešte niekedy budeme pozerať na vysmiateho Janka v nejakom seriáli, či relácii.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom