Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kralevich prehovorila: Chce sa takto vyviniť z autonehody, pri ktorej zomrela nevinná Linh († 18)?

Daniela Kralevich
Daniela Kralevich Foto: archív D.K.
reklama:
reklama:

Od tragickej nehody modelky a podnikateľky Daniely Kralevich uplynuli už takmer štyri mesiace. V septembri svojim autom zrazila na priechode pre chodcov vietnamskú študentku, iba 18 ročnú Linh, ktorá svojim zraneniam na mieste podľahla. Odvtedy sa vyšetrovanie takmer nikam nepohlo a vyzerá to tak, že sa nejaký čas ani nepohne. Po prvotnom stiahnutí z očí verejnosti však Kralevich opäť ožíva. 

Krátko po nehode sa stiahla nielen zo sociálnych sietí, ale uzavrela sa aj pred svetom a zo svojho luxusného domu v lukratívnej časti Bratislavy takmer nevychádzala. Ubehli necelé štyri mesiace a Kralevich sa opäť objavila nielen na sociálnych sieťach, no dokonca sa rozhodla vyjadriť aj k samotnej nehode, čo urobila vôbec po prvýkrát. A jej otázky, ktoré si kládla zaváňajú snahou vyvolať v luďoch pocit, že vina nie je tak úplne na jej strane, čo však v konečnom dôsledku potvrdí až vyšetrovanie. „Prečo nenapísali dĺžku brzdnej dráhy? Prečo nezverejnili fotky s nakreslenou dráhou? Prečo nezverejnili, že som mala negatívnu dychovú skúšku? Prečo nezverejnili fotku prednej časti auta? Prečo sa v tomto štáte cielene poškodzuje meno?“ pýtala sa Kralevich. Problémom však je aj to, že ona sama nekomunikuje, médiá ju pritom oslovujú dookola odkedy sa tragédia stala. Bývalá účastníčka Miss Universe sa však rozhodla s nimi nekomunikovať.

Zaujímavosťou je, že voči modelke a podnikateľke doteraz nebolo vznesené obvinenie, má vo svojich rukách aj vodičský preukaz. Dôvodov, prečo sa vyšetrovanie nehody, pri ktorej Kralevich svojim autom usmrtila Linh môže byť viacero. Napríklad aj momentálna situácia okolo pandémie, ktorá mohla vyšetrovanie mužov zákona značne spomaliť. „Požitie alkoholických nápojov vykonaná dychová skúška u vodičky nepreukázala. Ďalšie okolnosti tejto dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania. Polícia začala trestné stíhanie z prečinu usmrtenia,“ povedala krátko po nehode hovorkyňa polície Veronika Slamková. Viac informácií odvtedy nie je a vyšetrovanie naďalej prebieha. Uvidíme, či dovtedy príde Kralevich s nejakým ďalším spôsobom, ako sa snažiť obhájiť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 7. januára 2021
reklama:
reklama:
reklama: