Sexy modelka Michaela Kocianová: ROZCHOD s bohatým finančníkom!

Zdieľať
Michaela Kocianová sa rozišla so svojim priateľom

Slovensko budú na svetovom finále modelingovej súťaže Elite Model Look zastupovať Andrej Chamula a Charlotta Kušnírová. Počas česko-slovenského finále v Španielskej sále Pražského hradu o tom rozhodla porota zložená z odborníkov z oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. Ako informuje český spravodajský portál iDNES.cz, za Česko vyhrali Sebastian Klimeš a Klára Binderová. Počas utorkového večera zabojovalo o tituly 23 finalistiek a finalistov.

Víťazov spomedzi chlapcov vyhlásili topmodelky a ambasádorky súťaže Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, mená dievčat oznámili čestná predsedníčka poroty Daniela Peštová a šéf súťaže Saša Jány. „Som rada, že môžem v úlohe čestnej predsedníčky poroty podporiť nádejné talenty na začiatku ich modelingovej kariéry, dôležitú rolu hrajú charizma, energia, profesionalita, ale dnes aj ich prezentácia na sociálnych sieťach,“ vyjadrila sa topmodelka Daniela Peštová.

Práve Kocianová tesne pred prestížnou akciou priznala, že už netvorí pár so svojim bohatým anglickým partnerom Arranom Yentobom. S finančníkom bola 4 roky, no teraz spolu nie sú. „Už tri mesiace spolu nie sme, dali sme si pauzu. Možno dlhšiu, neviem. Väčšinu vecí mám v Londýne, ale som stále na cestách a momentálne veľmi často v Istanbule. Spoločne s tureckou návrhárkou sme pripravili módnu kolekciu z tej najlepšej kože,“ povedala pre český denník Blesk Kocianová. Tú v minulosti sprevádzal jej partner aj na Elite Model Look, včera však bola v Španielskej sále Pražského hradu sama.

Finalisti a finalistky počas večera prezentovali módne značky ako Alexander McQueen, Saint Laurent, Valentino, Neil Barrett alebo Farah X Michaela K. V exkluzívnej prehliadke sa počas galavečera predstavili aj svetoznáme modelky Denisa Dvořáková, Michaela Kocianová, Daniela Kociánová, Linda Nývltová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a víťazky svetových finále Elite Model Look z rokov 2013, 2014 a 2016 Eva Klímková, Bára Podzimková a Jana Tvrdíková. Hudobne podujatie sprevádzal swingový orchester Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom