Kollárova sexica z autonehody Fabušová: Priznala chľast za volantom! Toto je jej trest...

Zdieľať
Fabušová havarovala v aute s Kollárom
Fabušová havarovala v aute s Kollárom Foto: Instagram M. Fabušová, Facebook B. Kollár

Včera zastavili policajti bývalú missku a kamarátku Borisa Kollára Miroslavu Fabušovú, ako šoféruje svoje auto pod vplyvom alkoholu. V dychu jej namerali 1,33 promile a skončila v cele. Nakoniec súd rozhodol v superrýchlom konaní a sexica tak pozná svoj trest za nezodpovednú jazdu s alkoholom v krvi. 

Fabušová prijala svoj trest a tak na 8 mesiacov príde o vodičský preukaz, po deviatich o neho môže opäť požiadať. Zdá sa teda, že tentoraz bude mať Kollár o dôvod viac, pomáhať svojej kamarátke s tým, aby ju vozil po lekárňach s zháňal jej lieky. Práve to bola jeho obhajoba, prečo sedela vo vládnej limuzíne aj brunetka, keď sa stala autonehoda, po ktorej skončil v nemocnici a dodnes má zdravotné problémy. O Fabušovej treste rozhodol dnes sudca Okresného úradu Bratislava III. Hovorca bratislavských súdov Pavol Adamčiak nakoniec pre médiá potvrdil informácie o treste pre modelku. Tá síce priznala chybu, avšak jej obhajoba stála na tom, že išlo o zostatkový alkohol a ona sa autom presúvala na covid test. Hliadka ju pritom zastavila v obci Rovinka pri Bratislave, keď šoférovala auto značky Mercedes.

Zdá sa, že sa Fabušovej lepí poriadna smola na päty. Nie je to tak dávno, kedy prehovorila o údajnom napadnutí neznámym páchateľom, ktorý ju mal zbiť pri vynášaní smetí. Fabušová však v tom čase nenahlásila incident na polícii, naopak sa s ním pochválila na sociálnej sieti, kde zverejnila svoje doráňané fotografie. Rovnako tak škandálom skončila aj autonehoda s Kollárom. Aj napriek tomu, že vozenie cudzích ľudí vo vládnych autách nie je proušením zákona, Kollár Fabušovú viezol v čase, kedy platil zákaz vychádzania a obaja skončili s vážnymi zraneniami v nemocnici. Kollár dodnes nosí ochranný límec a má bolesti. Liečiť sa bude podľa vlastných slov ešte mesiace. Fabušovej priťažilo aj údajné napadnutie. Aj preto zvažuje, že sa z Rovinky presťahuje niekam inam.

„Približne o siedmej večer som išla vyniesť smeti a tam už niekto čakal. Bol to určite muž a bol veľký. Chytil ma za vlasy, dostala som pár úderov do tváre a aj kopanec. Nič nehovoril, chcel mi iba ublížiť. Nechal ma tam a zbabelo odišiel. Ja som sa pozbierala a snažila sa rýchlo odísť domov. Nevolala som si sanitku, je to moja chyba, mala som. Hovorila som si, že som mala štrnásť zlomenín a prežila som, tak nejaké facky ma nepoložia na kolená. Necítim sa dobre, bolí ma celé telo, takže musím naozaj vyhľadať odborníkov. Myslela som si, že to zvládnem sama, ale už mám obavy. Som unavená, dobitá. Keď sa pozriem do zrkadla, je mi do plaču. Neviem, či mal ten muž prsteň, ale mám na tvári akoby odtlačok. Som rada, že som tu a živá. Ale nerozumiem, čo sa už v poslednej dobe okolo mňa deje. Rada by som sa odtiaľto odsťahovala. Ľudia vedia, kde bývam. Ja som nikomu nič zlé neurobila,“ opísala desivý moment denníku Nový Čas Fabušová.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom