Bývalá misska Lakatošová šokuje výzorom: Prehnala to s botoxom? Pomaly sa na seba nepodobá...

Zdieľať
Silvia Lakatošová
Silvia Lakatošová Foto: SITA, Instagram Silvia Lakatošová

Silvia Lakatošová patrí k najkrajším Slovenkám, ktoré kedy získali titul Miss. Navyše si svoju súťaž neskôr zorganizovala aj sama a stala sa jej šéfkou. Lenže, vek neoklame ani ona a tak podľahla čaru estetických kliník. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby sa jej zákroky zrejme nevymkli trošku z rúk. Posledné fotografie sú toho jasným dôkazom.

Lakatošová nikdy netajila, že si občas ľahne na lôžko a zverí sa do rúk profesionálom. Dokonca nechodila ani na Slovensko, ale do Milána, kde mala svojho doktora. V minulosti však priznala iba neinvazívne zákroky, pravdepodobne botox. „Mám neinvazívne zákroky. Mám kamaráta estetického chirurga z Milána, ktorého navštevujem raz-dvakrát do roka. Niekedy príde aj on na Slovensko. Je to trend, s ktorým nič neurobíte. Skôr naopak. Ja to podporujem a uvidím, čo bude ďalej. Všetko so všetkým súvisí. Darmo sa dáte napichať, keď ste smutná, nešťastná, keď sa dobre nestravujete, keď necvičíte. Samozrejme, som za tú prirodzenosť. Musíte hýbať všetkým, aj sa vám to musí krčiť. Ale musíte vyzerať, ako keď sa dobre zobudíte,“ prezradila sympatická brunetka.

Prirodzenosť sa však z jej tváre akosi vytráca. Posledné fotografie a videá, ktoré na sociálnu sieť pridáva totiž ukazujú v tvári inú ženu, než na akú sme boli zvyknutí. Užšie oči, vyplnené líca a takmer nehybná mimika. Tak sa prezentuje Lakatošová posledné týždne. Navyše prepadla aj cvičeniu a denne maká na svojej figúre počas spinningu. „Spinujem už pätnásť rokov a keďže nám zavreli fitcentrá, začalo sa robiť množstvo online hodín. Pohyb a šport je pre mňa veľmi dôležitý odmala. Keby som bola bez neho, tak by som doma len vrčala a štekala. To síce robím aj tak. Ale keďže začal ten spinning online, moji chlapi sa doma potešili. Konečne bude mama usmiata. Rozmýšľam, že by som sa pridala k trénerom. Keďže to robím dlho a myslím, že mám rytmus, Palimu som nakázala, nech mi vyberie muziku, veď bol dídžej,“ popísala svoju zaľúbu exmisska. Napriek tomu by si mala premyslieť, či si ešte dá zasahovať do svojej tváre, inak dopadne ako herečka Courtney Cox alias Monica z Priateľov, ktorá sa v istom bode na seba presala absolútne podobať.

Lakatošová má zrejme za sebou nejaké zákroky
Lakatošová má zrejme za sebou nejaké zákroky Foto: Instagram Silvia Lakatošová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom