Emma Drobná a Filip Šebo majú za sebou ROZCHOD. Čo sa medzi nimi stalo?

Zdieľať
Drobná, Šebo
Foto: Instagram/sebofilip

Speváčka nežije s bývalým futbalistom už dlhšie.

Šepkalo sa o vzťahovej kríze, ktorá bola zrejme naozaj skutočná. Speváčka Emma Drobná a futbalista Filip Šebo tvorili jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu. Dvojica sa však po štyroch rokoch rozišla.

Šebo sa zapozeral do Drobnej ešte v čase, keď tvorila pár s účastníkom SuperStar Štěpánom Urbanom. Mladá kráska však po štyroch rokoch vzťah s Urbanom ukončila. Šebo ju prosil po rozchode o telefónne číslo a hoci bola na začiatku neprístupná, nakoniec ona sama navrhla prvé rande.

Drobná, Šebo
Emma Drobná a Filip Šebo. Foto: Instagram/emmadrobna

Ako informuje denník plus7dni.pluska.sk, 29-ročná speváčka nežije s expartnerom už dlhšie. Fanúšikovia si všimli, že sa neobjavila na žiadnom zábere z oslavy 40. narodenín Šeba.

Drobná si kúpila v bratislavskom Starom Meste vlastný byt. So Šebom bývala v byte, ktorý kúpil v júni 2020 len on sám. Drobná sa viac k otázkam o novom bývaní alebo k samotnému rozchodu nevyjadrila.

Šebo tiež zainvestoval do novej nehnuteľnosti a vybral si byt v projekte Eurovea Riverside. Zatiaľ nie je zrejmé, či sa do nového bytu rovno presťahuje alebo ho bude prenajímať.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom