Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Speváčka Tina a raper Separ: Rozchod po 7 rokoch. Krachlo im manželstvo…

Tina a Separ sa rozišli
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tina a Separ sa rozišli Foto: Instagram separ_dms
reklama:
reklama:

Ich vzťah patril k dokonalým a nič nenasvedčovalo tomu, že by mohli mať akékoľvek problémy. Reč je o speváčke Tine a jej manželovi, raperovi Separovi. Práve ten včera šokoval všetkých svojich fanúšikov, ktorým oznámil, že ich vzťahu je koniec. Po 7 rokoch tak nielenže prišiel rozchod, ale bude nasledovať aj rozvod pred súdom.

Dvojica má pritom spoločnú dcérku Aničku, Tina má z predošlého vzťahu syna Lea s futbalistom Richardom Lásikom. Separ a Tina sa pritom zdali ako pár, ktorý sa vymyká bežnému priemeru, boli si rovnocennými partnermi a vždy sa jeden o druhom vyjadrovali v superlatívoch. Preto je rozpad vzťahu veľkým prekvapením. „Ahojte. Keďže ste nás roky podporovali a priali nám, rozhodli sme sa, že sa to dozviete od nás a tak, ako to reálne je. Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta “v dobrom aj v zlom”. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplne dno, nie to finančné, skôr to psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vtedy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou,“ napísal na sociálnu sieť raper.

Tina sa zatiaľ k rozchodu nevyjadrila, z Instagramu jej profil záhadne zmizol. Separ navyše poprosil médiá aj o to, aby sa v tom nešpárali a nehľadali senzácie. Uvidíme, s akým vysvetlením a či vôbec, príde Tina. „Všetci za jedného každopádne zostávame naďalej, pretože sme už navždy rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti! Len sme sa rozhodli nepokračovať ďalej ako pár. Nebolo to jednoduché rozhodnutie a veľmi pekne vás prosíme, (aj vás bulvárne médiá), nerýpte sa v tom. Nehľadajte dôvody a skutky, ktoré neexistujú. Akceptujte to prosím len ako fakt! Ďakujeme vám. Nech nás čaká čokoľvek, tešíme sa na to a budeme to aj naďalej prežívať spolu,“ dodal Separ.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 15. augusta 2020
reklama:
reklama:
reklama: