Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ďalší problém na Miss Slovensko: Tanečnica Dary Rolins má koronu, diváci majú stopku!

Dara Rolins
Dara Rolins Foto: SITA
reklama:
reklama:

Panika okolo súťaže o najkrajšiu Slovenku neutícha. Už dnes večer sa rozhodne, ktorá kráska získa korunku v súťaži Miss Slovensko 2020 a priamy prenos uvidia aj diváci televízie JOJ. Priamo v sále sa však bude odohrávať celý galavečer bez divákov. Dôvodom sú obavy z nákazy koronavírusom, ktorý sa po kameramanovi potvrdil aj u členky tímu Dary Rolins.

Práve speváčka má byť jednou z vystupujúcich počas programu a súčasťou jej šou sú samozrejme aj tanečnice. A u jednej z nich sa mal potvrdiť COVID-19, teda pozitívny test na koronavírus. Všetci začali okamžite konať a museli prejsť testom. „Dozvedela som sa to až dnes. Testy sme si museli urobiť všetci, celý môj tím, takže, samozrejme, aj ja. My sme v pohode, ale jedna z nás ide dnes na testy ešte raz. Uvidíme… Mrzí nás to všetkých, ale pravidlá dnešnej doby sú jasné. Uvidíme, občas sa stane, že sa test v druhej fáze nepotvrdí. Tak či tak, ja do Bratislavy určite dorazím,“ povedala speváčka.

To však nie je jedinou zlou správou. Keďže televízia, ani organizátori nechcú nič riskovať, rozhodnutie prišlo aj ohľadne divákov, ktorí mali tvoriť kulisu počas Miss Slovensko. Nakoniec prišlo rozhodnutie, ktoré málokoho poteší. Všetko sa odohrá s minimálnym počtom ľudí v hľadisku, keďže diváci sa na prenos nedostanú. „Do poslednej chvíle sme verili, že sa situácia zlepší. Preventívne sme nechali celý štáb a všetky finalistky dvakrát testovať. Je mi to skutočne veľmi ľúto, ale z preventívnych dôvodov proti ochoreniu COVID-19 sme museli rozhodnúť, že finále sa bude napokon konať bez účasti našich partnerov, divákov, hostí i novinárov v sále,“ uviedol riaditeľ súťaže Miss Slovensko 2020 Michael Kováčik. Zdá sa teda, že tento rok, ktorý je poznačený koronavírusom nebude v žiadnom ohľade typický. A platí to nielen pre súťaž krásy. Pravidlá platia pre všetkých a vyzerá to tak, že nepríjemný vírus si vyberie ešte nejednu daň za zrušené podujatie, či nakrúcanie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 14. augusta 2020
reklama:
reklama:
reklama: