Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najotravnejšie celebrity Slovenska? Toto je rebríček…Prekvapivé víťazstvo moderátora!

Kto je najotravnejšou celebritou na Slovensku?
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Kto je najotravnejšou celebritou na Slovensku? Foto: TV Markíza, Instagram Evelynjefresh
reklama:
reklama:

Na Slovensku vznikajú neustále nejaké ankety o obľúbenosti celebrít. Tá posledná v časopise Forbes v spolupráci so spoločnosťou GroupM sa zamerala na to, ktoré známe tváre idú ľuďom takpovediac „na nervy“. A víťazom o najotravnejšiu celebritu sa prekvapivo stal známy moderátor, ktorý je manželom jednej z najväčších hviezd nášho šoubiznisu.

Jednoznačným víťazom je totiž Viktor Vincze, moderátor hlavného spravodajstva Markízy. Ten sa nielenže objavuje na televíznych obrazovkách, je činný aj na sociálnych sieťach, kde sa venuje prevažne ekologickým témam a edukuje svojich followerov v tejto oblasti. Čo hovorí na svoje prvenstvo? „Neprejde deň, keď by o mne alebo mojej manželke nenapísal bulvár, takže pocit verejnosti, že som/sme v médiách často, je úplne oprávnený, keďže ho mám aj ja. Na druhej strane sa venujem prevažne témam, ktoré nastavujú zrkadlo ľudskému správaniu, a tak azda aspoň množstvo mojej osoby vyvažujem osožným obsahom,“ povedal Vinze pre denník Nový Čas na margo ankety.

Zaujímavosťou je aj fakt, že sa v rebríčku objavila aj jeho manželka Adela. Rebríček však môže paradoxne skreslovať realitu. Predsalen má Adela Vinczeová doma aj 16 sošiek z ankety Osobnosť televíznej obrazovky, kde dokonca niekoľkokrát získala aj absolútne ocenenie. Diváci ju teda majú stále radi a navyše sa posledné roky stiahla z veľkých projektov a robí len Chart show na Markíze a svoju talkšou Trochu inak v Slovenskom národnom divadle. Okrem nej sa ešte v rebríčku objavili aj komička Evelyn, moderátor Andrej Bičan, Zlatica Puškárová, či Matej Sajfa Cifra. Rovnako však, ako sú celebrity otravné pre jednu skupinu ľudí, druhá ich miluje. Veď len na Instagrame ich sledujú stovky tisíc followerov a aj to je dôkaz ich obľúbenosti medzi ľuďmi. Kto je teda váš obľúbenec? Hlasujte v našej ankete, uvidíme, či budú výsledky rovnaké, ako tie v magazíne Forbes.

Kto je podľa vás najotravnejšou celebritou?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: