Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jojkársky prepadák končí fiaskom: Zlatá maska sa dlho neohriala, Banášová s Danglom valcujú ďalej…

Zlatá maska neuspela
Zlatá maska neuspela Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Na Kolibe vkladali do celosvetovo populárnej šou Zlatá maska obrovské nádeje. Verili, že presun z jari na jeseň sa im vyplatí a svojim krokom vypália rybník konkurencii. Teraz však zistili, že sa prerátali a relácia, ktorá mala trhať rekordy sledovanosti končí fiaskom. Jojka ju navyše sťahuje z vysielania a nahradí ju filmami. 

Aj napriek tomu, že prvé kolo šou s prezlečenými celebritami zabrala a nedeľný večer vyhrala, ďalšie epizódy už podobný úspech nezopakovali. S týždňa na týždeň išla krivka sledovanosti nižšie a nižšie, až nakoniec neskončila Zlatá maska ani druhá a predbehli ju aj menšia stanice. Naopak, ťažisková šou 2 na 1, ktorú moderuje Adela Vinczeová a Dano Dangl, ktorí sú zároveň autori projektu, si môžu mädliť ruky. Konkurenciu totiž bez najmenších problémov porážajú a tak museli na Kolibe urobiť rázne rozhodnutie. Zlatá maska končí a namiesto nej sa diváci môžu tešiť na filmové novinky, ktoré televízia nasadú už najbližšiu nedeľu. Rovnakým fiaskom sa však skončila šou aj na českej sestre Jojky, keď televízia Prima stiahla reláciu už po druhom kole. Kedy si teda diváci Zlatú masku nájdu?

Kompetentní sa rozhodli, že ju presunú zo silnej konkurencie v nedeľu o deň skôr, teda na sobotu. Nepôjde však v najlukratívnejšom vysielacom čase po spravodajstve, tam sa Jojka rozhodla nasadiť seriál Uhorčík. Až po ňom pôjde ťažišková šou. Markíza však proti novinke Uhorčík nasadzuje naozaj silnú zbraň – blockbuster Justice League, ktorý by v premiére televízii na Kolibe mohol narobiť problémy. Či sa však Zlatá maska v novom čase osvedčí, ukáže už táto sobota. Ak by naďalej sledovanosť klesala, bol by to pre televíziu veľký problém. Predsalen ide o reláciu, ktorá mala byť ťahúňom, zároveň však stála aj nemalé peniaze. Len honoráre poroty, moderátora a hviezd zhltli desiatky až stovky tisíc eur. Okázalá scéna a nákladné vysielanie je tiež nezanedbateľná sumička. Paradoxom je, že šou inde vo svete žne jeden úspech za druhým a je obrovským hitom. Prečo nezafungovala na Slovensku je otázne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: