Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To muselo byť poriadne drahé! Cibulková krstila synčeka Jakubka. Luxus a honosná oslava sa tisíce eur

Dominika Cibulková krstila syna Jakubka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Dominika Cibulková krstila syna Jakubka Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková pred pár dňami pokrstila synčeka Jakubka. Ten sa narodil v júni tohto roka a teraz prišiel na rad aj deň, kedy ho slávnostne pokrstili. Ako každú oslavu, ktorá sa koná s menom Cibulková, sa ani táto nevymykala jej náture. Všetko bolo krásne, dokonalé a hlavne luxusné.

Jakubka pokrstili v kostole, kde si pred 4 rokmi povedali jeho rodičia áno. Bolo to v bratislavskom Dóme sv. Martina a farárom bol ten istý kňaz, ktorý oddal aj Cibulkovú a jej manžela Michala Navaru. Samozrejme následná oslava pre malého drobca musela byť okázalá, ako je to u extenistky zvykom a podľa fotiek, ktoré zverejnila na sociálnej sieti to vyzerá, že rozhodne na tomto veľkom dni nešetrila. Miestom pre rodinnú oslavu sa stala známa reštaurácia na nábreží Dunaja, ktorú má rodina bývalej 4 hráčky tenisového rebríčka veľmi rada. Organizovali tam totiž aj párty pred narodenín jej synčeka, tzv. baby shower párty. Ani tentoraz nechýbalo skvelé jedlo, drinky a nádherná torta. A aj keď hlavná hviezda oslavy Jakubko zrejme väčšinu jeho veľkého dňa prespal, to zúčastneným neprekážalo.

Všetko bolo dokonalé, ladené do bielej farby, na stoloch krásne biele ruže a aj torta pre Jakubka bola vo farbe nevinnosti. Ak by niekto nevedel, že ide o oslavu krstu syna Dominiky Cibulkovej, mohol by si rodinnú oslavu v kruhu najbližších pokojne pomýliť aj so svadbou. Na prvý pohľad to totiž naozaj vyzeralo, akoby sa jednalo o oslavu sobáša dvoch ľudí. Okrem Cibulkovej a Navarových rodičov nechýbali ani najbližší kamaráti prominentnej dvojice a aj maly synček Dominiky vyzeral ako zo žurnálu. Oblečený v značkovom oblečení od hlavy po päty vyzeral naozaj chutne. Aj pri pohľade na bývalú výbornú tenistku je jasné, že si život po tenise užíva naplno a nikdy nebola šťastnejšia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: