Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto snáď nemyslí vážne. Vicemiss z Česka dala na sociálne siete fotku s mŕtvym synčekom. Toto je už totálne za čiarou…

Natália Kočendová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Natália Kočendová Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Sociálne siete sú dnes miestom, kde ľudia zdieľajú so svojimi fanúšikmi takmer všetko. Je však na každom jednom užívateľovi, čo reálne odhalí svojim followerom. Niekedy je niečo už príliš, no to, čo naposledy zdieľala česká vicemiss Natálie Kočendová presiahlo akékoľvek morálne čiary, ktoré by mal každý súdny človek mať. 

Keď príde žena o svoje bábätko, samo o sebe ide o obrovskú bolsť, ktorú musí prežívať vo svojom vnútri. Nie nadarmo sa hovorí, že ak rodič prežije svoje dieťa, je to tá najhoršia vec na svete. Kočandová bola tehotná so známy barberom, medzi ktorého klientov patrí napríklad aj raper Rytmus. Známy Laky Royal sa na synčeka tešil spoločne so sympatickou modelkou, ktorá skončila na súťaži krásy druhá. Nikto však nečakal, čo urobí česká vicemiss potom, ako sa jej narodí synček bez známok života. Kočendová totiž na svojom profile, kde ju sleduje viac ako 46 tisíc fanúšikov totiž nezdieľala len svoje pocity potom, ako stratila to najmilovanejšie, ale aj fotku s malým chlapčekom, ktorý sa narodil mŕtvy.

K fotografii samozrejme pridala srdcervúce vyznanie, napriek tomu sa nevyhla aj kritike od svojich followerov, ktorí jej tento krok nechápali. „Navždy tu budeš s nami. Navždy budeš môj milovaný syn. Moja fazuľka. Takú lásku a šťastie ako som prežívala 6 mesiacov s tebou, som nikdy nezažila. Teraz ju vystriedala neskutočný bolsť. Stratila som kúsok seba. Dala by som všetko za to, aby som opäť cítila tvoje kopance a po pôrode si ťa mohla zobrať zdravého domov. Si ten najkrásnejší chlapček. Raz sa tam hore stretneme,“ napísala modelka. Samozrejme jej ľduia vyjadrovali obrovskú podporu, ktorú v tejto chvíli potrebuje, na druhej strane je na zamyslenie, či takéto konanie je v poriadku. Predsalen ide o to najintímnejšie, čo žena prežíva. Priznať verejne, že prišla o dieťatko nie je nič nemorálne, no ukázať aj fotku s dieťatkom bez známok života je už na uváženie. Nuž, snáď modelka vie čo robí a aj takáto forma jej pomôže čo najskôr sa vyrovnať so stratou milovaného bábätka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 13. septembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: