Veľký návrat! Speváčka Tina je po rozvode späť. Nový hit plný celebrít a to nie je všetko...

Zdieľať
Tina a Separ sa rozišli
Tina a Separ sa rozišli Foto: Instagram separ_dms

Obľúbená speváčka Tina sa po narodení dcérky Aničky na nejaký čas odmlčala, venovala sa svojej rodine, manželovi Separovi a len veľmi zriedka si odskočila do nahrávacieho štúdia. Potom, ako prišla nečakaná správa o tom, že jej manželstvo s raperom krachlo, odmlčala sa aj zo sociálnych sietí. Teraz je však späť. 

Po dlhom čase vydala nový singel, ktorý medzi jej fanúšikmi spôsobil doslova ošiaľ. Pohodová novinka sa nesie vo veľmi príjemnom tempe a speváčka ukazuje, že aj napriek niekoľkoročnej odmlke dokáže stále bodovať so svojim hlasom a vyzerá to tak, že si do svojho životopisu zapíše ďalši hit. Okrem kvalitne spracovaného videoklipu zaujme aj fakt, že sa v ňom objavilo množstvo známych spevákov, či ľudí zo šoubiznisu. Vokály napspievala napríklad Dominika Mirgová, v klipe si zahral aj Martin Cisár, či speváčka Ronie a Melánia Kasenčáková. Singel sa volá Čo ak, a Tina za čas mimo hudobnej scény nestratila nič zo svojej kvality, ktorou bola známa aj predtým. Navyše sa po niekoľkých dňoch objavila opäť aj na sociálnych sieťach, z ktorých načas zmizla.

Návrat na hudobnú scénu bol pritom prekvapúci, keďže ešte v minulosti sa speváčka vyjadrila, že sa do vôd šoubiznisu vrátiť neplánuje. Medzitým sa nielenže stihla vydať a porodiť druhé dieťa, ale priznala aj vážnu diagnózu, ktorou je sklertóza multiplex. Ešte šokujúcejšia však bola informácia spred niekoľko týždňov, kedy jej stále manžel Separ na sociálnych sieťach oznámil koniec ich manželstva. „Ahojte. Keďže ste nás roky podporovali a priali nám, rozhodli sme sa, že sa to dozviete od nás a tak, ako to reálne je. Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta “v dobrom aj v zlom”. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplne dno, nie to finančné, skôr to psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vtedy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou,“ napísal pred mesiacom. Tina tak zrejme po rozpade manželstva našla opäť chuť pracovať a dôkazom toho je aj jej nový hit, ktorý ma na YouTube takmer 170 tisíc videní v priebehu jedného dňa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom