Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pikantná komunikácia predsedu parlamentu: Kollár chcel sex s transgender modelkou…Šokujúce slová!

Boris Kollár a Paris Nemc
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Boris Kollár a Paris Nemc Foto: Facebook
reklama:
reklama:

Tak z tohto sa vykecať bude veľký problém. O predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi je známe, že nepohrdne žiadnou ženskou spoločnosťou, dôkazom je jeho 10 detí s 9 ženami. Napriek tomu jeho posledný, takmer úlovok, poriadne rozvíril hladinu pokojných politicko-šoubiznisových vôd.

Kollár je totiž známy svojim nie veľmi pozitívnym postojom k otázka LGBTI komunite, no na svetlo sveta vyšla jeho komunikácia s transgender modelkou Paris Nemc, s ktorou nešlo len o nevinný flirt, práve naopak. Ich dopisovanie bolo poriadne pikantné. Predseda Národnej rady Slovenskej republiky sa totiž naozaj odviazal a neštítil sa žiadnych praktík, ktoré chcel s modelkou známou aj zo sociálnych sietí robiť. Príkladom bol návrh, aby sa ručne uspokojili v aute, počas jazdy, kedy by tak urobili podľa Kollárových slov na kižovatke, opisy toho, ako modelku chce a túži po sexe s ňou. Keď sa však komunikácia objavila, samotný politik chcel stoj, čo stoj zatrhnúť jej zverejnenie. „Nedávam žiadne zvolenie na zverejnenie akejkoľvek mojej súkromnej komunikácie. Ak to urobíte, podám trestné oznámenie za porušenie listového tajomstva,“ povedal týždenníku Plus7dní, ktorý kauzu odhalil.

Napriek tomu sa všetko dostalo cez sociálne siete medzi ľudí a poriadne drsná komunikácia koluje po internete. Paradoxom je, že aj modelka Paris Nemc patrí medzi LGBTI komunitu, ktorú Kollár v minulosti odsudzoval, nehovoriac o tom, že dokonca vyhral aj anketu Homofób roka. Kritizoval aj Dúhový pride, registrované partnerstvá, no podľa jeho slov, proti inak orientovaným ľuďom nič nemá. Kollár inak nakoniec komunikáciu priznal, no všetko sa snažil zľahčovať. „Áno, písal som si s ňou ešte predtým (pred zvolením do funkcie predsedu NRSR pozn. red.). Nerozoberajme, kedy to bolo, ale bolo to dávno, niekoľko rokov dozadu. A či si budem na internete ďalej písať? Budem si písať ďalej, lebo nevidím dôvod, aby som si súkromné veci nemohol riešiť. Na internete mi vypisujú kadečo. Niektorí sa mi vyhrážajú, táto osoba, príslušník LGBTI, mi proste napísala. Začal som s ňou komunikovať a bavil som sa na tom. Fakt to bola pre mňa zábava, v živote som ju nevidel a nestretol. Priznám sa, že som si robil srandu, bol som zvedavý, kam až je schopná zájsť. Je to súkromná komunikácia, nebudem sa za to ospravedlňovať, nebolo to určené verejnosti,“ povedal predseda parlamentu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 8. septembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: