Boris Kollár zverejnil fotografiu neznámeho dievčaťa. Ide o jeho ďalšie dieťa?!

Zdieľať
Boris Kollár, Laura
Foto: Instagram/kollarboris - koláž Najky.sk

Mladú slečnu nepoznala ani jeho dcéra Alexandra.

Boris Kollár nie je známy len pre svoju politickú činnosť, ale aj pre nejeden románik s krásnymi ženami, s ktorými má už celkom 17 detí. Jeho najstaršou dcérou je 23-ročná Alexandra Horňáková, ktorú má so Stankou Horňákovou.

Niektoré z jeho detí sprevádzajú Kollára na rôznych spoločenských akciách, tie mladšie na verejnosti až tak často nevidieť. Kollára pre jeho početné potomstvo médiá označujú ako multiotecka.

Na Kollárovom Instagrame sa objavila fotografia neznámej mladej slečny s Paulou Simones, s ktorou má syna Christiana Alexandra.

Boris Kollár, Laura
Foto: Instagram/kollarboris

Známy otecko pripísal k fotografii komentár „Ten čas letí.“ Mnohí ľudia sa domnievali, že ide o jeho dcéru, ktorej identitu doteraz tajil.

Dievča nespoznala ani Kollárova dcéra Alexandra a pýtala sa v komentári, kto to je. „To je Laura z Hnúšte, nepamätáš sa na ňu? Bola s nami aj v Thajsku s Arturom,“ odpovedal jej otec.

Kollár pre web topky.sk doplnil, že Lauru spoznal ešte v roku 2016 a skamarátila sa s jeho synom Arturom. Laura mala venček a pozvala Paulu a Kollárovho syna Christiana.

Boris Kollár, Laura
Foto: Instagram/kollarboris
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom