Známa speváčka nemohla mať podľa lekárov nikdy deti, dnes má zdravého syna. Podelila sa o svoj príbeh

Zdieľať
Jessie J
Foto: Instagram/jessiej - koláž Najky.sk

Po narodení syna sa podľa speváčky všetko zmenilo. 

Založenie rodiny je snom mnohých žien. To najhoršie, čo však môžu počuť z úst lekárov, je, že nemôžu mať deti. Bol to aj prípad 36-ročnej britskej speváčky Jessie J.

Speváčka v novembri 2021 potratila. Nemienila sa však vzdať a ďalej robila všetko pre to, aby sa stala matkou. A podarilo sa – minulý rok priviedla na svet zdravého syna Skya, ktorého má s basketbalistom Chananom Colmanom.

Vrátila sa jej iskra

Pre web mirror.co.uk povedala, že strata dieťaťa je tá najhoršia vec a mrzí ju, že musí tým prechádzať toľko ľudí. Jessie napísala o svojich smutných pocitoch do piesní na album You know. Tieto piesne sú podľa nej časové kapsule, ku ktorým sa ľudia môžu vrátiť, keď ich budú potrebovať.

Jessie cíti, že odkedy sa stala matkou, má opäť iskru. „Zmenilo to vo mne všetko. Vo vašom tele rastie človek. A je to zážitok. Vždy hovorím každému, kto mi povie, že je tehotný – priateľom, neznámym ľuďom – nech je to tá najčarovnejšia vec, pretože toľko ľudí to urobilo, takže ženy majú pocit, že ´na tento čarovný pocit nemám nárok, že mi je zle alebo sa bojím´, je to taká osobná cesta a vďaka tomu, že som sa stala mamou, som sa začala mať viac rada. Sledovala som, ako moje srdce žije mimo môjho tela – to je ten pocit. A on je každým kúskom mňa, chcem mu pripraviť čo najlepší zážitok. Čakala som na to celý život,“ opísala hrdá mamička.

Jessie J
Foto: Instagram/jessiej

Neverila záveru lekárov

Jessie počúvala od lekárov roky, že nebude matkou. Priznala, že nikdy tomu neverila a je rada, že sa stále držala nádeje.

Všetky smutné emócie sa snažila dať na druhé miesto. Verí, že ženské telo je schopné mnohých vecí, a to aj v prípade, ak sa žena nestane matkou prirodzene, ale prostredníctvom adopcie.

Speváčka doplnila, že materstvo má podľa nej veľa vrstiev. „Neznamená to, že musíte donosiť a porodiť dieťa, aby ste boli matkou, milovali deti a chceli zanechať stopu v ich živote. Celý život som milovala deti, ale mať dieťa je úplne iná skúsenosť, ale vďaka nej mi je veľa vecí úplne jedno. Zvykla som sa viac sústrediť na to, aby som sa mala rada a tešila sa zo života, nech bol môj deň akokoľvek zlý, že sa vrátim domov k svojmu krásnemu chlapcovi, a o týchto dňoch som snívala.“ uzavrela.

Jessie J
Foto: Instagram/jessiej
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom