Cibulková opäť dráždi ľudí: Po návrate z Maldív žiadna karanténa. Veselo sa špacíruje po vonku a teraz...

Zdieľať
Dominika Cibulková krstila syna Jakubka
Dominika Cibulková krstila syna Jakubka Foto: www.instagram.com

Dominika Cibulková sa najskôr nechala voviesť do omylu, bola spolu s manželom predsnostne zaočkovaná, zlízla si to zo všetkých strán, aby následne chcela svoju pošramotenú povesť napraviť počas testovania a pomoci zdravotníkom. Aj táto jej snaha sa nakoniec ukázala ako zbytočná, ľudia jej prešľap nezabudli. A rovno urobila ďalší. 

Bývalá najlepšia tenistka Slovenska sa totiž s rodinou vybrala na slnečné Maledivy, kde si užívala slnko, more a sladké ničnerobenie. Už tento fakt Slovákov rozzúril, pretože u nás sa kvôli pandémii koronavírusu nemôže cestovať medzi okresmi, Cibulková si však odletela na Maldivy. Na tom by nebolo jič zlé, cestovanie zakázané nie je, no viacerí jej vyčítali, že sa vďaka prednostnému očkovaniu môže správať oveľa viac uvoľnene, ako väčšina krajiny. Aj po návrate urobila poriadny prešľap a je tak po pár týždňoch znova pod paľbou drsnej kritiky. Krátko po prílete sa totiž odfotila v meste a vyzerá to tak, že karanténa, ktorú musia dodržiavať bežní smrteľníci sa jej netýka.

Za normálnych okolností by musela ísť do povinnej dvojtýždňovej karantény, keďže je však zaočkovaná, tento benefit, voľnosť pohybu si môže pokojne užívať práve vďaka vakcíne. Stačilo jej, aby išla na PCR test a karanténa sa jej s okamžitou platnosťou skončila. Keďže si chce opäť zachrániť aspoň ako – takú povesť, rozhodla sa prijať spoluprácu s Ministerstvom zdravotníctva a na sociálnej sieti sa snaží šíriť osvetu ohľadne hoaxov spojených s pandémiou. Začala tak zdieľať relevantné informácie, ktoré uverejňuje rezort zdravotníctva na svojich sociálnych sieťach. či jej však táto osvetová kampaň pomôže nabrať nových fanúšikov, ukáže až čas. Predsalen si Slováci momentálne vyčerpaní z toho, ako dlho pandémia trvá a nikto si nemôže užívať voľnosť, či podobné výhody, ako má extenistka.

Cibulková po návrate z Maldív
Cibulková po návrate z Maldív Foto: www.instagram.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom