Kalisovej nevyšiel ďalší vzťah: Rozchod! A poriadne drsný odkaz exfrajerovi...

Zdieľať
Miriam Kalisová
Miriam Kalisová Foto: www.instagram.com

Ešte nedávno bola moderátorka Miriam Kalisová šťastná, na sociálne siete pridávala fotografie z cesty po Slovensku karavanom, svojho partnera Michala vychvaľovala do nebies a zrazu je tu koniec. A na markizáčku celkom neobvyklý, keďže sa so svojimi pocitmi pochválila aj na sociálnej sieti. Svojho teraz už bývalého partnera pritom absolútne nešetrila.

Kalisová už niekoľko mesiacov tvorila párik s majiteľom eventovej agentúry Michalom Menkynom, ktorý v minulosti tvori pár napríklad s playmate Evou Cifrovou. Obaja pritom vyzerali šťastní ako nikdy predtým, no dnes prišiel šok. Moderátorka markizáckeho Reflexu sa na sociálnej sieti pochválila svojim sledovateľom s tým, že už s Michalom pár netvoria. A to nebolo všetko. Svoj posledný vzťah nazvala tak, že musí byť všetým jasné, že toto nebol úplne idylický rozchod dvoch dospelých ľudí. „Každý človek si asi aspoň raz v živote musí prežiť najvačší omyl svojho života. Tým mojim bol môj posledný vzťah. Ďakujem Bohu za túto skúsenosť, ale myslím si, že už stačilo. Poučená som dosť. Na celý zvyšok života. Neviem síce, čím som si toto zaslúžila, ale som presvedčená, že už naozaj stačilo,“ napísala Kalisová.

Čo sa teda medzi oboma aktérmiu stalo, sa len tak zrejme nedozvieme. Napriek podporným komentárom sa Kalisová bližšie k dôvodom nečakaného rozchodu nevyjadruje. Rovnako mlčí aj jej expartner, ktorý na sociálne siete nepridal žiadnu reakciu. V minulosti pritom moderátorke nevyšlo ani manželstvo s trénerom Martinom Šmahelom, s ktorým má dcéru Miu. Ani Ďalší vzťah s hokejistom Dušanom Pašekom mladším nebol v jej prípade úspešný. Napriek tomu, že jej predošlé vzťahy neboli rovnako úspešné, nikdy sa neuchýlila k podobnému kroku a verejne svoje rozchody na Instagrame nepreprala. Výnimku urobila až teraz, kedy navyše ide o muža, ktorý nie je mediálne až tak známy. Uvidíme, či Kalisová príde aj s doplňujúcim vysvetlením, alebo sú jej slová z dneška posledným vyjadrením, ktoré k svojmu rozchodu dala.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom