Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Separ pár týždňov po rozpade manželstva s Tinou: Nová žena po jeho boku?

Že by si raper našiel náhradu?
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Je toto nová žena po boku Separa? Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Oznámenie o rozpade manželstva rapera Separa a speváčky Tiny šokovalo všetkých ich fanúšikov. Navonok idylické manželstvo nevydržalo a dvojica si dala zbohom. Zdá sa však, že minimálne mužská časť prominentného páru už má po svojom boku novú ženu. Alebo ide iba o nevinné kamarátstvo?

Rozchod dvojice oznámil samotný raper na sociálnej sieti pred viac ako dvomi mesiacmi. Viacerí neverili, že by sa manželstvo oboch umelcov mohlo skončiť. Všetci ich mali za dokonalý pár, ktorý sa tak navonok prezentoval aj prostredníctvom fotiek, či príbehomna Instagrame. „Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta “v dobrom aj v zlom”.Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplne dno, nie to finančné, skôr to psychické… Ale aj to sme zvládli,“ poodhalil Separ. „No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou,“ napísal vtedy Separ.

Teraz sa zdá, že si jeden z najpopulárnejších slovenských raperov našiel za speváčku náhradu. Či je Cynthia Tóthová jeho novou láskou je však otázne. K svojmu potencionálne novému vzťahu sa totiž otvorene nevyjadril, o Separovi je totiž známe, že si svoje súkromie stráži. Spoločná fotka je však veľavravná. Raper drží sexy blondínku za stehno, ona je o neho opretá a k snímke dala srdičeko. Ako to je teda v skutočnosti, ukáže až čas. Hra na schovávačku totiž prominentov nikdy dlho nebaví a raz sa budú chcieť ukázať aj verejne. Či to bude aj v prípade Separa a Cynthie, alebo ide iba o veľmi silné priateľstvo, nie je jasné. Ani jeden z nich totiž nepoprel, že sú pár, no zároveň to ani nepotvrdil.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Cynthia Tóthová ? (@cynthia_tothova) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 19. októbra 2020
reklama:
reklama:
reklama: