Opäť jej to nevydržalo. Celeste Buckingham krachol ďalší vzťah, tajilo to dlhé týždne...

Zdieľať
Celeste Buckingham
Speváčka Celeste Buckingham s Cenou SOZA pre najúspešnejšieho mladého autora počas 23. ročníka slávnostného odovzdávania Cien SOZA za rok 2018 v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava v Bratislave. Bratislava, 1. október 2019. Foto: SITA/Jana Birošová Foto: SITA/Jana Birošová

Ani tentoraz nemala pri výbere partnera šťastnú ruku. Slovenská speváčka Celeste Buckingham je opäť single, niekoľkomesačný vzťah s bubeníkom kapely Lavagance Robertom Dandom nevydržal a dvojica sa rozišla. Zdá sa teda, že láska mladej speváčke rozhodne nepraje. 

Rozpad vzťahu sa jej navyše podarilo tajiť dlhé týždne, od seba išli po Česko slovenskom plese, na ktorom boli ešte spolu ako párik. „My sme sa cca dva týždne po plese rozišli, takže sme už dlhšie rozídení,“ povedala pre Nový Čas Celeste. Buckingham síce svoj vzťah verejne neprezentovala tak, ako tie predtým, avšak všetko nasvedčovalo tomu, že sú spoločne šťastní, bývali v spoločnej domácnosti v jej byte a dokonca si zadovážili psa. Rozchod podľa jej slov prebehol v absolútnom kľude a naďalej ostali priateľmi.

„Stihli sme sa rozísť pred karanténou, a teda momentálnou situáciou. Bolo to navzájom, zhodli sme sa, že to nejde tým smerom, ako si obidvaja predstavujeme. Rozišli sme sa v dobrom, stále sme kamaráti. Tam nebol žiadny konflikt,“ pokračovala speváčka. Ako priznáva, rozchod prišiel v pravom čase. „Teraz chcem a zároveň musím mať pokoj, takže to vyšlo tak akurát v rámci tejto situácie. Mám teraz pokoj a riešim oddych tým, že sme väčšina umelcov obmedzení, nemôžeme pracovať. Snažím sa využiť tento čas pre seba, pre svoje fyzické aj psychické zdravie. Trošku si aj oddýchnuť. Chcem študovať naďalej. Mám iné povinnosti a starosti ako riešiť nejakého chlapa,“ dodala Buckingham.

Najdlhší vzťah tak mala Celeste doteraz iba s Martinom Harichom, s ktorým chodila 4 roky po skončení SuperStar. Neskôr dva roky tvorila pár so spevákom Matějom Vávrom, potom rok s dídžejom Brunom Malíkom a pred bubeníkom Lavagance zahorela na rok láskou k Alešom Mlátilíkom, ktorý bol od nej starší o 17 rokov. Uvidíme, koľko jej single život vydrží tentoraz.

Robert Dando (prvý zľava) bol donedávna partnerom Celeste Buckingham

Robert Dando (prvý zľava) je novým partnerom Celeste Buckingham
Foto: archív Lavagance

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom