Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Koniec po 11 rokoch! Kamila Magálová skončila v RTVS. Títo ju nahradia…

Kamila Magálová končí po 11 rokoch v RTVS
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Kamila Magálová končí po 11 rokoch v RTVS Foto: RTVS
reklama:
reklama:

Neuveriteľných 11 rokov bola obľúbená herečka Kamila Magálová tvárou a dušou relácie Tajomstvo mojej kuchyne. Teraz sa však rozhodla vložiť varešku aj pomyselnú zásteru do rúk niekoho iného a v obľúbenej kuchárskej šou definitívne končí. Čo stálo za razantným rozhodnutím herečky? Dôvodom je chlap…

Magálová patrí nielen medzi naobľúbenejšie herečky na Slovensku, ale je známa aj ako vyhlásená kuchárka. Nielen pre svoju rodinu, ale dlhé roky svoje majstrovstvo ukazovala aj na televíznych obrazovkách ako rpievodkyňaobľúbenou reláciou. Dôkazom toho, že išlo o naozaj sledovaný program je aj dĺžka jeho vysielania. 11 rokov dnes na obrazovkách vydrží máloktorý program a práve Kamile Magálovej sa to podarilo. Teraz je však koniec. „Po úžasných 11 rokoch so svojím skvelým ,parťákom´ Pavlom Pospíšilom som sa rozhodla s ťažkým srdcom ukončiť svoje pôsobenie v tejto úspešnej relácii. Predovšetkým preto, že Pavel pre svoj zdravotný stav už rok nemohol točiť a následne, keď prišla pandémia, nemohol lietať, keďže žije v Nemecku. Boli sme ako dvojičky, ktoré si rozumeli ľudsky, kamarátsky a hlavne nás spájal spoločný humor. A toto všetko mi začalo chýbať, hlavne jeho osobnosť,“ prezradila herečka dôvody svojho odchodu na televízny dôchodok.

V televízii tak okamžite museli riešiť, kto obľúbenú tvár programu nahradí a prekvapenie je na svete. Nebude to iná žena, ale dvaja muži. Obľúbený kuchár Gabo Kocák a spevák Robo Papp, ktorý patrí k tiež prominentným kuchárom – amatérom. „Priznám sa, že ponuka na účinkovanie v relácii Tajomstvo mojej kuchyne predčila aj moje sny. Vždy som totiž sníval, že budem mať svoju reláciu o varení, ale nikdy by mi nenapadlo, že ja alebo ktokoľvek iný by mohol nastúpiť na trón po Kamile Magálovej a Pavlovi Pospíšilovi. Keď ma tvorcovia oslovili s ponukou reláciu moderovať, ostal som sedieť s mykajúcim sa kútikom a s vypúlenými očami, musel som sa na to vyspať a štipnúť sa do líca, či sa mi to nesnívalo. Je to pre mňa veľká česť a výzva, aby ľudia aj naďalej vždy v nedeľu varili spolu s nami,“ popísal svoje pocity spevák.

Aj samotná herečka verí, že obaja budú viac než kvalitnou a adekvátnou náhradou. „Sú to šikovní chlapci, dokonca jeden skvelý profesionálny kuchár, tak sa neobávam, že by sa im nepodarilo v úspešnej relácii pokračovať. Bude mi za divákmi smutno, ale život ide ďalej a je lepšie odísť skôr ako neskôr. Ale sľubujem, že sa niekedy prídem na chlapcov pozrieť a možno aj niečo navarím alebo napečiem, ak ma pustia k svojim vareškám,“ povedala na záver Magálová. 
Kamila Magálová končí po 11 rokoch v RTVS
Kamila Magálová končí po 11 rokoch v RTVSFoto: RTVS
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: