Používate zastaralý prehliadač, stránka sa Vám nemusí zobraziť správne. Odporúčame stiahnuť nový prehliadač tu.

Tragédia na koncerte speváčky Taylor Swift: Zomrela jej fanúšička!

Zdieľať
Taylor Swift
Foto: Instagram/taylorswift, acbenevidesm - koláž Najky.sk

Koncert známej speváčky sa konal v čase, kedy Brazíliu sužovali vysoké horúčavy.

Mal to byť pre ňu deň plný zábavy a splneného sna v podobe vystúpenia jej obľúbenej speváčky, avšak skončil sa mimoriadne smutne. Mladé dievča už nikdy neobjíme svojich blízkych a nepozrie sa im do očí, pretože zomrelo. 

Iba 23-ročná Ana Clara Benevidesová Machadová sa zúčastnila spolu s inými fanúšikmi na koncerte americkej hviezdy Taylor Swift v brazílskom Riu De Janeiro. Koncert sa konal v dobe mimoriadne vysokých horúčav, čo mohlo prispieť k úmrtiu Any.

smrť fanúšičky
Ana zomrela vo veku 23 rokov. Foto: Instagram/acbenevidesm

Organizátori koncertu informovali, že dievčaťu sa urobilo zle, avšak presnú príčinu úmrtia neuviedli. Podľa miestnych médií si nemohli fanúšikovia priniesť na koncert Swift fľaše s vodou. Mnohí ľudia čakali niekoľko hodín pred koncertom na priamom slnku.

K smrti mladej Any sa vyjadrila aj samotná speváčka na sociálnej sieti. Tvrdí, že má o svojej fanúšičke veľmi málo informácií, no Ana bola podľa nej krásna a príliš mladá.

„Nebudem môcť o tom hovoriť na pódiu, pretože ma ohromí smútok, keď sa o tom pokúšam hovoriť. Chcem tak teraz povedať, že túto stratu hlboko pociťujem a moje zlomené srdce je s jej rodinou a priateľmi,“ dopnila Swift.

Taylor Swift
Taylor Swift. Foto: Instagram/taylorswift

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom