Nečakaná smrť známej trénerky a influencerky zarmútila tisíce Slovákov

Zdieľať
Diana Hô Chí
Diana Hô Chí Zdroj: Facebook DHCh

Nečakaná smrť populárnej trénerky, cvičiteľky jogy a influencerky s vietnamskými koreňmi Diany Hô Chí zasiahla mnoho Sloveniek, ktoré sledovali jej videá. O náhlom odchode 39-ročnej ženy plnej života informoval portál Fitshaker, pre ktorý pracovala.

Na niektoré situácie v živote vás nič a nikto nepripraví. Akoby ste ani nerátali s tým, že sa môžu stať. Neveríte tomu, že by mohli prísť. Napriek tomu pre nás (a predovšetkým pre Diankinu rodinu) taký deň včera nastal. Di nás navždy opustila,“ napísal Fithaker na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Dojímavý príspevok zverejnila na Instagrame aj Dianina sestra Lucia. „Neviem, čo povedať. Asi len, že rýchlosť žitia určila rýchlosť smrti. A život sa končí, keď sme najšťastnejší,“ napísala Lucia.

Prajem ti pokoj sestra moja. Taký, aký si zažívala v hĺbke mora. Prajem ti šťastie, aké si našla pri milovanom mužovi. Prajem ti odvahu, aby si zvládla cestu, ktorá ťa teraz čaká. Nebež po nej aspoň raz, spomaľ a pomaly kráčaj. Prajem úľavu tvojej hlave, srdcu aj duši. Prajem ti koniec, ktorým začne niečo nové. Nebola si tvrdá, len veľmi zranená. Nadýchni sa, sestra moja. Už môžeš,“ dodala Dianina sestra.

Diana Hô Chí
Diana Hô Chí Zdoj: Facebook DHCh

Diana sa pred dvoma dňami pochválila fotografiou z Chorvátska, kde sa jej podarilo potopiť do hĺbky 30 metrov. „Ani vo sme by mi nenapadlo, že JA dokážem potopiť 30 metrov,“ napísala k fotke, na ktorej žiari šťastím. Príčina jej smrti zatiaľ nie je oficiálne známa.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom