Krása Angeliny Jolie je FUČ a zmenila sa na nepoznanie: Ošedivela a vyzerá staršie o desiatky rokov!

Zdieľať
Angelina Jolie
Foto: Facebook/Angelina Jolie

Angelinu Jolie poznáme ako ženu s mimoriadne príťažlivým vzhľadom, ktorá sa pravidelne umiestňuje v rebríčkoch najkrajších žien sveta. Umiestni sa však aj tento rok? 

Hollywoodska herečka na seba roky púta pozornosť mužského, ale i ženského publika. Svoju kariéru odštartovala mladá Angelina ako modelka a keď sa neskôr presunula k natáčaniu filmov, ani len netušila, ako si podmaní svet šoubiznisu.

Za účinkovanie na striebornom plátne získala mnoho ocenení vrátane Oscara a Zlatých glóbusov. Niekoľkokrát ju vyhlásili za najlepšie zarábajúcu herečku Hollywoodu.

Angelina Jolie
Angelina Jolie na červenom koberci. Foto: Facebook/Angelina Jolie

Dnes 48-ročná umelkyňa zažiarila v mnohých filmoch, ako napríklad Salt, Wanted, Maleficient, Mr. & Mrs. Smith, Lara Croft: Tomb Raider a i. Z plátna sa presunula aj za kameru a režírovala niekoľko filmov. Bola trikrát vydatá a vychováva 6 detí.

Fanúšikovia poznajú Angelinu ako vždy upravenú a elegantnú ženu. Ostali však poriadne v šoku, keď sa dostali na internet nedávne fotografie herečky z Paríža.

Angelina Jolie
Angelina Jolie zmenená ne nepoznanie. Foto: laineygossip.com

Angelina si vykračovala po ulici v outfite, ktorý by skôr sedel starším ročníkom. Veľké okuliare ako popolníky a kabát v štýle deky – to sa jej štýlu vôbec nepodobá. Uhádli by ste, že žena na fotografii neoslávila ani 50 rokov?

Angelina Jolie
Angelina Jolie v Paríži zmenená na nepoznanie. Foto: laineygossip.com

Za radikálnou zmenou vzhľadu je však nová postava vo filme, ktorý Angelina nakrúca. Stvárni legendárnu opernú speváčku Mariu Callas. K svojej matke sa na natáčaní pripojili aj najstarší synovia Maddox a Pax.

Angelina Jolie
So synmi. Foto: laineygossip.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom