Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ŠOK v SuperStar: V porote moderátor aj úplne neznáma herečka. Tieto mená nikto nečakal…

Nová porota SuperStar
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Nová porota SuperStar Foto: TV NOVA, Instagram Leoš Mareš
reklama:
reklama:

Obrovské zmeny v speváckej šou. Televízia Markíza a Nova prinesú na jar ďalšiu sériu obľúbenej SuperStar. Potom, ako relácia zápasila s nestabilnou a občas slabšou sledovanosťou, rozhodli sa obe televízie urobiť radikálny rez. Do poroty zasadne ako obvykle Paľo Habera, k nemu sa však pridajú neopozerané tváre. A ide o poriadne nečakaný výber.

Takéto zloženie poroty by zrejme čakal málokto. Habera je už stálicou a nevynechal ani jeden ročník. Vždy to bol práve on, kto bol oporou celej šou. Tentoraz sa k nemu navyše pridá aj ostrieľaný moderátor, ktorý v minulosti sprevádzal práve SuperStar. Leoš Mareš sa tak posadí na druhú stranu a bude tentora talenty vyberať. Okrem toho si do poroty zasadne pre nás úplne neznáma herečka Patrícia Pagáčová. Novinkou je aj počet porotcov. Tých bude po prvýkrát v histórii šou až 5. Zo Slovákov si k Haberovi sadne Marián Čekovský a poslednou bude Monika Bagárová, ktorá v minulosti v súťaži skončila na 4. mieste.

„SuperStar je matkou všetkých talentových súťaží a ja som rád, že som od prvého ročníka jej súčasťou. Rád objavujem nových ľudí, ktorí niečo vedia, ale aj tých menej talentovaných, s ktorými je sranda. Očakáva sa odo mňa, že vždy každému na rovinu poviem, čo si myslím a s tým naozaj problém nemám,“ povedal Paľo Habera. Najmladšou porotkyňou bude teda Bagárová, ktorá nahradí Bena Cristovaa, ktorý bol porotcom v poslednej sérii. „Prekvapila ma, potešila a vystrašila pocitom zodpovednosti, naštartovala ma a prnútila ma bilancovať,“ reagovala sexy speváčka na ponuku ísť do poroty.

Nečakanou voľbou je pre Slovákov absolútne neznáma herečka seriálu Ulice, ktorý vysiela televízia Nova už dlhé roky a ide o jej denný nekonečný seriál. Prečo sa tvorcovia rozhodli nečakane pre takéto zloženie nevedno, predsalen ide o spevácku šou, kde by mali výkony spevákov hodnotiť práve hudobníci. „Účinkujúcich budem hdonotiť z ľudskej stránky a laického pohľadu. Snáď divákov nesklamem,“ povedala Pagáčová. Kto bude moderátorom celej šou zatiaľ televízie neprezradili, v zákulisí sa však pošuškáva o Jasmine Alagič, ktorá však v minulosti svojim výkonom po boku Mareša veľmi nepresvedčila. Dôvody zmeny síce Markíza ani Nova neprezradili, pokryvkávajúca sledovanosť a menší záujem zo strany divákov zrejme donútili konať aj kompetentných. Avýber päťčlennej poroty bude veľkým oživením SuperStar.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: